PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678631}
7,3 9 602
oceny
7,3 10 1 9602
6,0 4
oceny krytyków
Metallica: Through the Never
powrót do forum filmu Metallica: Through the Never

Czyli jaki moment waszym zdaniem w filmie był najlepszy?
Moim zdaniem był moment rozwałki podczas Enter Sandman. Jednak najbardziej mnie rozwaliła postawa Larsa podczas tej sceny - wszystko wali się, a on, najzwyczajniej w świecie sobie... gra. :)

ocenił(a) film na 8
Ziomaletto

Mi się najbardziej podoba Battery trochę naciągane jak on się podpala ale efekt zarąbisty

ocenił(a) film na 10
Karol124555

mnie ten fragment z Enter Sandman rozwalił, dawno nie widziałam czegoś takiego, co tak silnie by na mnie oddziaływało :D

Karol124555

Mnie też się podobał. Choć szkoda, że wyciągnęli Battery do końca... :(

Ziomaletto

*nie wyciągnęli

ocenił(a) film na 10
Ziomaletto

Mi również Enter Sandman. To moja ulubiona piosenka tego zespolu i czekałam na nią przez cały film.:D

Ziomaletto

sam początek, Robert testuje swój bas, tynk leci ze ścian

użytkownik usunięty
Pinky0891

jak wyżej najlepszy moment filmu :D

Ziomaletto

Taki motyw to standard w ich wykonaniu, polecam koncert Cunning Stunts gdzie jest podobna akcja. Choć osobiście będąc na koncercie wolałbym usłyszeć/zobaczyć więcej piosenek niż oglądać taki zbędny show :)

ocenił(a) film na 8
Ziomaletto

Najlepszy moment ? CREEPING DEATH ! :)

JoMo

Die, by my hand!
I creep across the land!
Killing first born man!
:)

użytkownik usunięty
Ziomaletto

Moim ulubionym momentem także jest moment Enter Sandman, w każdym filmie według mnie najlepsza jest część zemsty lub końcowego niszczenia np. w filmie Resident Evil : Retrybucja najbardziej podobał mi się moment wybuchu ośrodka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones