PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466475}

Metro strachu

The Taking of Pelham 1 2 3
6,6 50 840
ocen
6,6 10 1 50840
5,2 8
ocen krytyków
Metro strachu
powrót do forum filmu Metro strachu

dno

ocenił(a) film na 3

Kolejne przewidywalne gowno. Dotrwalem do momentu jak superhero danzel wsiadl do czarnego puckupa czy cos w tym stylu i zaczal gonic taxi z bandziorem. Hahahaha no a jakze , pracownik koleji z wielkimi jajami , co tam ze ma rodzine , dzieci. Co tam ze zakladnicy sa bezpieczni. Ona pokaze wszystkim jaki on odwazny , on musi walczyc dalej , bo ma swoje idee i sazady. To moj osttani film washingtonem.

ocenił(a) film na 5
BuZzFuZz_2

Ogółem się z Tb zgadzam, ale nie rozumiem wniosku - Washington nie jest wyznacznikiem jakości filmu. Zrozumiałbym, gdybyś stwierdził "To mój ostatni film Tony'ego Scotta, w końcu to reżyser (wespół ze scenarzystą) jest głównie odpowiedzialny za końcowy efekt ;)

ocenił(a) film na 3
gm95

wiem wiem, pisalem swiezo po przerwanym seansie - jeszcze pod wplywem emocji . Ale generealnie wiesz o co mi chodzi :)

ocenił(a) film na 5
BuZzFuZz_2

-1 za ostatnie 10 min filmu, szczególnie strzelaninę, gdzie praktycznie trup z kilkunastoma kulkami wciąż stoi i jeszcze razi ogniem

ocenił(a) film na 5
BuZzFuZz_2

Do tego momentu film całkiem niezły, ale tez tego nie ogarnąłem, jak zwykły koleś z nadzoru metra w kilka chwil staje sie agentem specjalnym. Zamiast zawijać do domu to goni bandytów tylko w jakim celu? Tak się martwi o czyjeś pieniądze? Zwalona końcówka kompletnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones