PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31352}
8,0 24 740
ocen
8,0 10 1 24740
7,9 27
ocen krytyków
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

Film jest tak długi że oglądałem go gdzieś tak na 10 razy.

mc_aural

Zakładasz 4 tematy pod rząd - to bezsensu, ponieważ zaśmieca tylko fw..Czyli biorąc się za film nie wiedziałeś ile ma minut? >:)

ocenił(a) film na 6
LukeInside

O_O z tego co widzę to ty zaśmiecasz fw, twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tematem a poza tym sam chyba nie wiesz po co promujesz temat który uważasz za "śmiecia". znajdź sobie jakieś pożyteczne zajęcie dla dobra nas wszystkich.

mc_aural

Widzę złość przykryła oczy :) To tylko ukazuje, że nie potrafisz odpowiedzieć na moje bardzo proste pytanie..Jeżeli ktoś narzeka, a nawet nie spojrzał na czas, bądź gatunek (niemy), to się nie dziwię irytacji i aż czterem tematom..Jeśli zakładasz temat to licz się z tym, że ktoś Ci odpisze; jeśli piszesz głupoty to licz się z tym, że ktoś to potępi, proste. Kolega niżej również się dziwi :D

mc_aural

to co powiesz o Titanic'u, Magnolii itp? to wcale nie jest dlugi film przy nich :D

ocenił(a) film na 6
Gaara_of_the_Desert

no cóż, mi się Titanic nie dłużył a Magnolii jeszcze nie widziałem :D

ocenił(a) film na 10
mc_aural

Brawo za wytrwałość. ;-)

ocenił(a) film na 10
mc_aural

ja jak trzy razy zasnę na jednym filmie, to go nie kontynuuję
może to jest metoda? później nie trzeba przynajmniej fatygować się wchodząc na forum i zakładać takich tematów

użytkownik usunięty
mc_aural

to i tak jest skrócona wersja ;) na szczęście dla niewytrwałych kinomanów uciętych fragmentów nigdy nie udało się odnaleźć

mc_aural

2,5 h to aż tak długo? Najwidoczniej nie oglądałeś Lawrence z Arabii, Dawno temu w Ameryce lub Ben Hura. To sa dopiero długie filmy.

ocenił(a) film na 9
M0RiARTY

Ten film ma 2 h, a nie 2,5, bo pół godziny materiału nie dotrwało do dzisiaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones