PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34220}
7,6 5 615
ocen
7,6 10 1 5615
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

Pamiętam że leciał kiedyś ten film na polsacie i zawsze miałem go gdzieś tam w pamięci i zawsze chciałem go ponownie zobaczyć tylko jakoś nigdy sie nie składało lecz nareszcie własnie dziś udało mi sie tego dokonać i utwierdziłem sie w moim przekonaniu

Mało jest takich ANIME w sumie nigdy nie widziałem podobnych nie licząc ANIMATRIX no i ciężko o coś podobno o dobrą animacje z tak wspaniale ukazanym tętniącym życiem miastem i bez stworów typu buka z muminków :p gdzie ja osobiście za nimi nie przepadam heh

ocenił(a) film na 10
ninja_4

Miałem podobnie jak ty, szukałem tego filmu kilka lat aż znalazłem:) Musiałem obejżeć go 2 raz ponieważ ma niepowtarzalny klimat

konrad299

Ja również kiedyś oglądałam tenże film na Polsacie, lecz nigdy nie było sposobności aby go ponownie obejrzeć. Jedyne co pamiętałam, to tytuł zaczynający się na ,,M", związany z miastem, a jednak udało się i znalazłam. Pozdrawiam i polecam film!

ninja_4

Też go widziałam lata temu (i chyba też na polsacie) i jakoś zapadł mi w pamięci. Nie pamiętałam tytułu, w końcu po długich poszukiwaniach znalazłam i.... jestem potwornie rozczarowana. Ledwo przez to przebrnęłam, a i tak oglądałam na raty. Nie podobała mi się warstwa wizualna, muzyczna, fabularna też jakoś niespecjalnie. Zupełnie nie podobał mi się ten film. Cóż, jako dzieciak człowiek miał jednak inny gust...

ninja_4

Ciężko w to uwierzyć, że Polsat swego czasu puszczał tego rodzaju filmy. ;)

wilczekstepowy

A nawet HBO (gdzie pierwszy raz obejrzałem ten film) :)

ocenił(a) film na 10
ninja_4

Nom, film mojego dzieciństwa, ubóstwiam go i w sumie min. dzięki niemu tak bardzo kocham tego typu filmy. *-* Płaczę za każdym razem. Po prostu KOCHAM. Szkoda, że tak mało znany.

ninja_4

Nie rozumiem jak, Twoim zdaniem, ma się Animatrix do Metropolis?

A co z Ghost in the Shell? A co z królem s-f anime - Akira? A co z Appleseed?

ninja_4

Ja tez!!!!

ocenił(a) film na 10
ninja_4

Również znalazłem to po latach! Właśnie dzisiaj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones