PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191317}

Mgła

The Fog
5,0 24 407
ocen
5,0 10 1 24407
3,8 5
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła
ocenił(a) film na 6
doyna

Oglądamy

doyna

powie mi któś, która to Mgła? Ta co na końcu zabił syna czy inna?

ocenił(a) film na 7
romanista

To chyba inna niż ta w której na końcu pozabijał wszystkich

michalina2106

szkodaaa;/ tamta była fajna

romanista

To nie ta "Mgła". Ta o której mówisz, gdzie w finale zabił synka, dwoje starszych ludzi i laskę w samochodzie, a dla siebie mu brakłu naboju, to jest ta "Mgła" z 2008r. Ta jest zupełnie innym filmem.

ocenił(a) film na 5
doyna

dokładnie. ta mgła którą opisujesz jest na podstawie opowidania S. Kinga, bardzo mna wstrząsnął film. Ten natomiast jest... po prostu thriller :) i już :)

doyna

Jak ktoś będzie chciał ją obejrzeć,to po przeczytaniu twojego Twojego postu nie będzie już sensu... Dokładnie opisałeś najlepszy moment filmu,czyli to zaskakujace zakończenie :)

doyna

Wczoraj był film, a dzisiaj za oknem mgła xD

ocenił(a) film na 3
kagamixd

Nie u wszystkich :D

kagamixd

u mnie wczoraj właśnie jak film się zaczynał zrobiła się taka mgła, że ledwo co widać i utrzymuje się do tej pory :) jest bardzo mrocznie :D

ocenił(a) film na 6
doyna

I jak podobała Wam się, wg mnie całkiem ciekawy film.

ocenił(a) film na 2
doyna

Dla mnie największym mankamentem jest niestety sama fabuła XD

doyna

ta akurat..

doyna

Opis filmu na Filmwebie zachęcający -.- xD

doyna

dzisiaj w polsacie - równo po roku hahahaha

ocenił(a) film na 2
doyna

Co za shit... Mało filmów zmusiło mnie do wyłączenia TV, ale temu się ta trudna sztuka udała po pół godzinie. Ten film to tani dziurawy worek, z którego co chwilę sypią się najbardziej oklepane tricki, próbując pokracznie straszyć widzów. Zamiast strachu wywołał u mnie nieoczekiwane uczucie zażenowania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones