PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238725}

Mgła

The Mist
5,8 229 766
ocen
5,8 10 1 229766
5,1 20
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

Mnie tam się podobał

ocenił(a) film na 7

Zakończenie najlepsze. Rozwala

ocenił(a) film na 3
s111

A możesz przypomnieć jak się skończyło, dawno oglądałem i nie pamiętam. Oceniłem ten film dosyć surowo, a może przegapiłem coś istotnego... :(

ocenił(a) film na 7
edziuniek

To może warto obejrzeć jesscze raz? :)

ocenił(a) film na 3
s111

Raczej nie oglądam powtórnie filmu, któremu dałem ocenę 3/10. ..

ocenił(a) film na 7
edziuniek

Nie rozumiem w taki razie skąd to zainteresowanie?
W końcówce główny bohater zabija wszystkich bliskich nie mając już nadziei. A chwilę później przechodzi wojsko i ratuje ludzi.

ocenił(a) film na 3
s111

Zakończenie najlepsze. Rozwala - stąd moje zainteresowanie. Dzięki.

ocenił(a) film na 7
edziuniek

Nie ma za co . Może gdybyś oglądał do końca dałbyś więcej niż 3 ;)

ocenił(a) film na 3
s111

Ło matko, a gdzieś Ty się podziewała przez te dwa lata? ;) Jeśli to nie tajemnica.

ocenił(a) film na 7
edziuniek

Cały czas byłam, a twoja odpowiedź zobaczyłam wczoraj przypadkiem jak odpisywałam na inną wiadomość, jakoś przeoczylam

ocenił(a) film na 6
s111

Pomylił się chłop niemiłosiernie.

ocenił(a) film na 7
Mariush_the_Bushman

Człowiek nigdy nie wie jak by się zachował w takiej sytuacji

Mariush_the_Bushman

Co prawda, to prawda, płyną z tego co najmniej trzy lekcje:
1. Nie należy się zbytnio spieszyć z radykalnymi rozwiązaniami. (Wcześniej spieszył się za bardzo ten co się podpalił chociażby).
2. Nie należy tracić nadziei na wyjście z trudnej sytuacji niezależnie od tego jak fatalna by nie była.
3. Samobójstwo nigdy nie jest rozwiązaniem.

użytkownik usunięty
s111

dla mnie ta mgła jest gorsza niż pierwsza.

Pierwsza z którego roku? Bo te mgły nie są powiązane. Ta z 2005 jest remakiem filmu Carpentera.

użytkownik usunięty
MarcoK

wiem, ale starsza bardziej mnie przekonała. Nowa to kał.

użytkownik usunięty
MarcoK

wiem, że nie są powiązane, ale jabłko i kolec też nie są, a można zestawiać je. Tak samo jak dramat hinduski z dramatem napisanym przez Marsjan. Co kto lubi. NIe są powiązane, ale jest znacznie lepsza niż ten ostatni słaby film o tej samej nazwie.

s111

Mnie też się podobał. Ocena jest bardzo zaniżona. Dla fanów TWD jest tu trójka aktorów z pierwszego sezonu. Toby Jones i Marcia Gay Harden wymiatają.
Głupie reakcje ludzi, chojraczenie i niezdarność w chaotycznych warunkach są bardzo realistyczne.

ocenił(a) film na 7
MarcoK

A no tak aktorzy z twd na plus ;)

s111

Zginęli nie ci, których się można było spodziewać. Ale fakt, że nagła głupota bohaterów pod koniec mogła wkurzyć wielu widzów. Uciekali, chodzili w tej mgle i nagle stracili jakąkolwiek nadzieję. Jak już nie chcieli wychodzić, to należało czekać z realizacją planu B do pojawienia się jakiegoś dużego monstrum. Może jednak reżyser chciał dać widzom lekcję, że nie należy się poddawać, nawet w najgorszej sytuacji.

ocenił(a) film na 7
MarcoK

Ciekawe jak byś się zachował

s111

Ja właśnie nie wiem i nie deklaruję nigdy zachowań w różnych dziwnych sytuacjach, ale i tak trudno mi sobie wyobrazić, że rozstrzeliwuję ludzi, a dla mnie nie starcza naboju. Jako osoba ostrożna z natury, najprędzej bym nie wyszedł z marketu. A w sytuacji bycia w takim samochodzie radziłbym zaczekać na potwory i wtedy dopiero sięgnąć po środki ostateczne. Ten gość pewnie wkrótce po akcji filmu popełniłby samobójstwo.

ocenił(a) film na 7
MarcoK

A to też film Darabonta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones