PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 194
oceny
7,6 10 1 101194
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

Aż chce się

ocenił(a) film na 7

umierać

ocenił(a) film na 10
ganges

Komentarz świetny i prawdziwy, aczkolwiek ocena wg mnie za niska, bo nie ocenia się tylko liczby wad i zalet, ale to co pozostawia film w sobie, a ten zostawil we mnie piękne obrazy, piękną wizję życia po życiu i miłosci i to jednak w niebanalny i przepiękny sposób - przepiękna historia.. Ostatniej sceny powinno nie być, ale wyobrażam sobie, że film się kończy po tym jak wszyscy odnajdują się tzw. "niebie" - ich własnym niebie.

ocenił(a) film na 10
introverder667

P.S. Rzadko daję "10-tki", ale do tej pory jestem tak oniemiały, że solę zamiast słodzić i idę jeść drugie zapominając że talerz do tego się przyda.

ocenił(a) film na 9
introverder667

Raczej dość banalny i konwencjonalny. Piszesz, że ocenia się to, co się wyniosło? Wówczas jednak wiele zależy od zdolności widza. Powiedz mi, co na przykład z filmów o miłości wynosi troll, który mnie właśnie obrzuca wyzwiskami i okłamuje? Wygląda to tak, jakby pozytywne emocje służyły tylko podtrzymaniu mitu o swojej głębi (dajemy 10, bo takie to piękne i wzniosłe!), a w prawdziwym życiu nie ma poszanowania dla elementarnej choćby etyki postępowania. :)

ocenił(a) film na 9
ganges

i nie wracać na ten padół łeź .

ocenił(a) film na 9
maciekb80

No właśnie,tylko oni wrócili,dlatego dałam 9 a nie 10.Po co wracać jak rodzina w całości w niebie......

ocenił(a) film na 7
ganges

Nie dobijaj ludzi.

ocenił(a) film na 6
ganges

Do łzy ostatniej - 6/10 !!!

ocenił(a) film na 8
ganges

Jestem rozbita na milion kawałków, żaden film do tej pory nie wpłynął na mnie tak depresyjnie...... Jest we mnie tyle mieszanych uczuć po obejrzeniu tego film, że nawet "optymistyczne i radosne" zakończenie nie dało rady...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones