PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772194}

Mięso

Grave
5,8 21 655
ocen
5,8 10 1 21655
7,0 37
ocen krytyków
Mięso
powrót do forum filmu Mięso

7/10

ocenił(a) film na 7

To było tak mocno chore a jednoczenie tak bardzo dobre... Film zdecydowanie wyróżniający się z tłumu... mnie się podobało... świetny klimat, muzyka i ciekawie nakręcony... Polecam !

reptile2006

Dokładnie takie same odczucia miałem po skończonej projekcji. Tylko ta końcówka jakaś niemrawa.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Spoko film, trochę pokręcony ale szczere mówiąc myślałem, że będzie jeszcze mocniejszy. Mimo to polecam, można oblukać.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Tak samo, jak Maragy, miałam nadzieję, że będzie mocniejszy. 'Mocno chorym' bym go zdecydowanie nie nazwała. Ot, umiarkowanie, bo już sama tematyka raczej 'chora'.

ocenił(a) film na 6
Hydeist

'Mocno chory'?!
Hmm...

A ludzką stonogę widzieli?
:|

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

http://www.filmweb.pl/film/Ludzka+stonoga-2009-542284

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

Odpowiadasz chyba nie tej osobie, bo ja również napisałam, że 'mocno chorym' bym go nie nazwała. I tak, wiedziałam Ludzką Stonogę, wszystkie części.

ocenił(a) film na 6
Hydeist

To nie miało być powątpiewanie, tylko ustawienie się przy osobie potwierdzające jej (moim) zdanie na ten temat.

Film fajny, dobry, ale zabrakło mi ciemności tzn. mógł być bardziej mroczny, bo trochę młodzieżowo wyszedł. Choć sam pomysł jako taki był świetny, tylko wykonanie mogło być nieco lepsze...

ocenił(a) film na 5
reptile2006

co w tym filmie było chorego niby ? ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones