PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4677}
6,7 6 563
oceny
6,7 10 1 6563
Miłość w rytmie rap
powrót do forum filmu Miłość w rytmie rap

PIOSENKI Z COOL AS ICE

użytkownik usunięty

która piosenka podoba wam się najbardziej? bo mi chyba "Gonna catch you" wykonywana przez Lonnie Gordon, i "crazy" (remix daisy dee)
a wam jakie się podobają???

użytkownik usunięty

Ja mam prosbe: potrzebuje tytulow piosenek z plyty do tego filmu i ich odtwurcow. Jak moglbym prosic o przeslanie ich bylbym wdzieczny. Kontakt: gg 4312825 e-mail: bartkor@interia.pl

użytkownik usunięty

Hej! a skąd mozna sciągnąc ten utworek bo szukam go tyle czasu i nie daje rady!!wrrrr!!!! prosze o odpowiedz na gg 5660067-z gory dziekuje -Łucja.

użytkownik usunięty

a może ktos tak uprzejmie przesle mi liste utworkow i wykonawcow z tego cudownego filmu!!!aaaaa!!!!!!Łucja 5660067 gg

użytkownik usunięty

zdecydowanie CRAZY - DAISY DEE :)) i kawalek ktory leci jak ona przychodzi do niego z owa tajemnicza kaseta ( ale nie wiem jaki ma tytul :(( ) Wiec jak ktos go zna to piszcie !!

użytkownik usunięty

It's my heart that's breaking" śpiewa Denise Lopez :)
chyba o to chodzi :)

użytkownik usunięty

czy ktos może mi przesłac linka do ściągniecia utworów z filmu miłość w rytmie rap bedę bardzo wdzieczny moje gg to 3201315 a e-mail Lysio25@op.pl z góry bardzo dziekuje i czekam

użytkownik usunięty

mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl
mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl
mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl
mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl
mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl
mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl
mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl
mam ten film + soundtrack. prosze o kontakt czoko@sk8.pl

1. Cool As Ice
2. Gonna Catch You
3. You've Got Look Up

ProT

3. You've Got to Look Up
4. Love 2 Love U
5. The People's Choice
6. Never Wanna Be Without You
7. Forever
8. Faith
9. Drop That Zero
10. Get With It

użytkownik usunięty
ProT

mam prosbe przeslij mi tylko jedna' Love 2 Love U ' Never Wanna Be Without You; karlito20@op.pl wielkie dzienki

Reniu dzięki Tobie uzyskałem 2 piosenki o których marzyłem - szukałem ich 8 lat - hm dziękowałem Ci już na Wp - jesteś wspaniała. Wiem, że masz wiele takich próźb ale jeśli oczyiście znajdziesz czas i masz może pod ręką ogólny spis wykonawców i utworków z wiadomego filmu prześlij proszę.W zamian rządaj wszystkiego (po za polityką rzecz jasna - chyba wszyscy mamy jej dość - po za tym takich cudów nawet ja nie uczynię)...
Mocno pozdrawiam - i serdecznie dziękuję i podziwiam Cię za to co zrobiłas - nie tylko dla mnie.
hero-in

użytkownik usunięty
Hero_in

:)
nie ma za co, ponieważ wiem na własnym przykładzie jak ciężko znależć te piosenki i jaki wielki mam do nich sentyment ;)

ocenił(a) film na 10

mam wielki problem ze znalezieniem i sciągnięciem jednej piosenki, a mianowicie Lonnie Gordon "gonna catch you" lub Daisy Dee "Crazy",. Jeśli ktoś ma którąs z tych wersji bardzo proszę o przesłanie mi tych utworków, będę się za niego modlic co wieczór(hihihi). mój mail to
ani23@interia.pl
z góry dzięki pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

Denise Lopez- I Want U 2 Know i Vanilla Ice- Never Wanna Be Without You :-)

Mother_Earth

Witam mam cały OST Z Cool As Ice ale czy wy takze nie macie Crazy - Daisy Dee na soundtracku bo musialem go dociagax osobno ?

mi sie podoba "faith" i "forever"
pozdraiwam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones