PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736144}

Między nami kosmos

The Space Between Us
6,7 14 549
ocen
6,7 10 1 14549
Między nami kosmos
powrót do forum filmu Między nami kosmos

Od marca do lipca wpłynęło 7 materiałów, a profil filmu dalej pusty jak nawiedzony dom. Czy nikt nie może z filmwebu przejrzeć tego i pozatwierdzać?

ocenił(a) film na 10
Vamadas

Szkoda, ponieważ film wydaje się naprawdę ciekawy, a przeglądając strony anglojęzyczne można zobaczyć, że za granicą cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem.

klaudia10798

Ale to jest Polska XD

ocenił(a) film na 5
Vamadas

Portal o FILMACH woli zajmować się GRAMI (na Fb widuję więcej klipów o grach niż o filmach; od czasu do czasu wrzucą jakiś trailer), więc nie dziw się, że mają użytkowników głęboko w poważaniu.

mario198820

Od grudnia w kolejce do zatwierdzenia czeka film Blue Jay (2016) Netflixa. Oczywiście filmweb woli wrzucić 10 newsów dziennie na temat filmów DC/Marvel a gdzieś mają porządne kino kameralne. Słabe to jest.

ocenił(a) film na 5
lukas77

Mało powiedziane. To, co Fw robi ostatnimi czasy, jest żałosne i przechodzi ludzkie pojęcie.

mario198820

nie ostatnimi ale od dobrych paru lat. Zarządzanie tym portalem praktycznie nie funkcjonuje. Sam olałem już dawno dodawanie kontrybucji, bo wiszą jeszcze jakieś niezatwierdzone od pół roku albo lepiej. Sprawdź czy Ci nie znikają oceny filmów, bo to jest odwieczny problem nigdy nie rozwiązany

ocenił(a) film na 5
dewille

Nie zauważyłem znikających ocen (jeszcze), choć oceniłem ich sporo (przynajmniej w moim mniemaniu ;)). Zawsze też znajdą czas na świętowanie urodzin serwisu, ale na zarządzanie forum, już go nie mają. Żałosne i tyle.

mario198820

mogłeś po prostu nie zauważyć tych ocen, bo to zazwyczaj tyczy się dużo wcześniej ocenionych filmów - ja po wielu latach zauważyłem, ale i tak myślałem, że może mi umknęła ocena. Robię to zawsze po obejrzanym filmie, bo jak po jakimś czasie sprawdzę jakiś tytuł, to wiem czy oglądałem czy nie - zwyczajnie nie pamiętam po np. 10 latach czy oglądałem film X i wtedy sprawdzam na FW - dlatego zawsze oceniam, głownie tylko po to. Okazało się, że znikające oceny to regularnie występujący problem u wielu userów.
Poza tym, jeżeli chodzi o nowe i w miarę nowe tytuły, to baza w ogóle nie jest zaktualizowana..... Strzelam w ciemno, że z 70% filmów z 2017 ma tylko założone profile. Ale pewnie w kolejce wisi pełno kontrybucji tylko nie jest to przez nikogo moderowane. Dlatego wspomagam się serwisem NaEkranie bo tam jest więcej nowych tytułów

użytkownik usunięty
dewille

No, to mam jasność. Robię dokładnie tak samo jak TY. Własnie postanowiłem oglądnąć nieoglądnięte filmy z Goslingiem. Pewien jestem, że każdy zaraz po oglądnięciu oceniłem. A tu dwa kolejne, niby nie ocenione, a ogladałem. Parę razy tak miałem i myślałem, że to moje niedopatrzenie, a teraz mam jasność. Odnoszę wrażenie, że redakcja fw nasze uwagi ma w d.. . Dziesiątki postów o playerze, co rusza zacinając się, o stronce nowej, która ludziom nie pasuje itp. A oni, olewka. Trudno, co robić jak mawiał bohater "Misia".

ocenił(a) film na 7
dewille

OMG mam tak samo. Najpierw myślałem, że mi poumykały, ale przy niektórych miałem pewność, ze oceniłem. Więc nie tylko u mnie to się dzieje.

dewille

+dewille
Ja mam jeszcze fajniej, bo pojawiają mi się oceny filmów, których nie oglądałem i nie oceniałem!

ocenił(a) film na 7
Vamadas

Bo to leniwe sk....syny są.

dingo21_filmaniak

Albo bardzo złośliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones