PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753778}

Między nami wampirami

The Little Vampire 3D
5,3 2 600
ocen
5,3 10 1 2600
Między nami wampirami
powrót do forum filmu Między nami wampirami

Dlaczego mam takie dziwne wrażenie, że ten film to podróbka książki ,,Wampirek'' Angeli Sommer-Bodenburg?
A jeśli tak to czemu nie są rudzi, a wampirek nazywa się Vigo, a nie Rydygier Hrabia Trzęsikamień. (Pozostałe imiona w miarę się zgadzają.)

zulanna

Ta bajka to podróbka ,,Małego wampirka" i w oryginale nazywa się tak samo czyli ,,The Little vampire" i imię Vigo się nie zgadza bo w filmie był Rudolf, ale Tony Tomphson, Anna i reszta się zgadza. Możliwe że film ,,Mały wampirek" jest adaptacją książki, z którą kojarzy Ci się bajka.

VictoriaPSA

W angielskiej wersji językowej jest Rudolf, nie wiem skąd im się tam Vigo wzięło. Nie wiem jak z oryginalnym "Małym wampirkiem", ale "między nami wampirami" jest definitywnie bazowane na książce Angeli Sommer-Bodenburg, na co wskazuje ten zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=3LyeA0WvQ2g

zulanna

Też w pierwszej chwili myślałem, że zrobili film oparty o "Wampirka". Jak byłem w podstawówce to potrafiłem przeczytać jedną cześć w jeden dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones