PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 174 106
ocen
7,4 10 1 174106
8,0 33
oceny krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

Co za nudny film

ocenił(a) film na 4

I tyle w temacie.

Piotr7123

Przepadnij.

ocenił(a) film na 9
gonia fw

Popieram goniafw.

ocenił(a) film na 8
Vitadopolamorte

No tak; nie strzelają i nie gonią się ...

:D

ocenił(a) film na 9
andrzej_na

W sumie po części zgadzam się z autorem posta. Być może film nie wywarł na mnie szczególnego wrażenia ze względu na zbyt długie ujęcia w niektórych momentach (np. po kiego grzyba nagrywali tak długo sceny z imprez, na których nic się przecież takiego ważnego nie działo?). Po drugie, troszkę mnie irytował kicz, który chyba miał mnie rozśmieszyć i ukazać marne położenie głównego bohatera (scena, gdy nagrywał reklamę z whiskey i kiedy występował w programie rozrywkowym - czy Japończycy rzeczywiście tak się zachowują?). Moim zdaniem film byłby naprawdę niezły, gdyby nie parę rzeczy, które odwróciły mnie od głównego wątku interesującej, głębokiej przyjaźni - a może miłości?... Trochę za mało widziałam tej magiczności, która mogłaby mnie doprowadzić do niebiańskich zachwytów;), choć nie ukrywam, że widoki z wieżowca i naturalnego środowiska Japonii były niezwykłe.

akinomek

calkowicie sie nie zgadzam z watkiem i opinia ze film jest nudny. magicznosc tego filmu sprawia klimat i relacje ukazane duetu Johansson&Murray a wszystko obok czyli tlo z scenami (ktore mimo odbiegania od watku sa potrzebne) gdzie Coppola ukazuje sytuacje w ktorej czuc ze jest dla nich obca i nie zbyt komfortowa a jednak wzajemnie sie uzupelniaja i to jest ta genialny zyciowy klimat zbudowany wokol nich. film w ktorej w duzej mierze broni sie swoim aktorstwem,kapitalnym aktorstwem wspomnianej pary i dobrej naprawde rezyserii dlatego uwazam ze film od poczatku do konca intryguje i wcale nie zanudza :P

ocenił(a) film na 9
sokkerowiec1

Jaką dałbyś mu w takim razie ocenę?

akinomek

oceniajac ogol filmu czyli przeslanie filmu, dosc ciekawie dopracowny scenariusz, bardzo fajna rezyserie i gre aktorska ktora ze wzgledu na glownych aktorow stoi na wysokim poziomie-szczegolnie 19-letnia Johansson gdzie w mojej opinii jest to jej najwieksza i zyciowa jak do tej pory rola, ocena hmm 8-9/10

ocenił(a) film na 9
sokkerowiec1

Miała wtedy 19 lat?! Myślałam, że co najmniej 22. W takim wypadku walory filmu dla mnie wzrosły.. Jej gra była rzeczywiście bardzo przekonywająca - tak jej to naturalnie wyszło. Biję pokłony.

użytkownik usunięty
Piotr7123

"Kevin sam w Nowym Jorku - 10/10"
Dla Ciebie to rzeczywiście może być nudny film :D

ocenił(a) film na 4

Zapomniałeś o filmie :„Kevin sam w domu" 10/10
I to się nazywa arcydzieło!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones