PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617120}

Między wierszami

The Words
7,2 54 842
oceny
7,2 10 1 54842
5,0 4
oceny krytyków
Między wierszami
powrót do forum filmu Między wierszami

Czytajac pozostale komentarze mozna odniesc wrazenie, ze to film, na ktory sie dawno czekalo. W koncu cos, nad czym wszyscy sie zachwycaja! Ale tak nie jest... Znakomite aktorstwo, zdjecia, scenografia, muzyka, nie wystarczy. Film rozwija sie powoli, budujac duze oczekiwania, na rozwiniecie, ktore nie nastepuje z oczekiwanym efektem...

ENZOoo

Masz rację. Czegoś mi zabrakło w tym filmie. Chyba za dużo oczekiwałam.

ocenił(a) film na 7
ENZOoo

Zgadzam się. Poza tym w pamięci utkwiła mi jedna rzecz: pocałunki zajęły przynajmniej kwadrans. Uważam, że to lekka przesada.

ENZOoo

faktycznie w tym filmie jest cos takiego, ze czegos w nim brakuje. i czemu napisal ksiazke o sobie i opowiada ja pod innym nazwiskiem a ludzie go nie poznaja, nie rozumiem tego albo cos przgapilem

ocenił(a) film na 5
ENZOoo

Zgodzę się... można było z tego filmu wyciągnąć dużo więcej, skrócić momentami flaki z olejem z początku filmu i dobudować całkiem niezłą historię na koniec wykorzystując chociażby tego starca, jego odcisk palca... cokolwiek... a tu nagle koniec filmu i w zasadzie wyszło G. a nie film... ale nie daję bardzo złej oceny bo tak poza tym to był momentami ciekawy.

ocenił(a) film na 6
ENZOoo

Krótki opis tego filmu: "Z dużej chmury mały deszcz" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones