PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337532}

Miłość Larsa

Lars and the Real Girl
7,2 49 563
oceny
7,2 10 1 49563
6,6 17
ocen krytyków
Miłość Larsa
powrót do forum filmu Miłość Larsa

Obejrzałam wszystkie filmy z Goslingiem, to jest jedna z najlepszych ról!!!
Jest jednym z najlepszych aktorów.

ocenił(a) film na 8
zabcia83

zgadzam się! zagrał po mistrzowsku!

ocenił(a) film na 9
zabcia83

ale Ryan Gosling z wąsem, czyż nie przypomina trochę (choć trochę) Dorocińskiego?.... bo mnie bardzo

ocenił(a) film na 8
zabcia83

Ryan mógłby zagrać chyba każdego, ta rola idealnie to potwierdza. z wąsem czy bez...jest najlepszy !

ocenił(a) film na 7
zabcia83

tak się nim wszystkie jaracie, że nie widzicie chyba jego gry. do tej pory widziałam 4 filmy w żadnym mnie nie powalił obejrzę jeszcze kilka zanim zacznę marudzić ale pisanie, że jest jednym z najlepszych aktorów dla innej już najlepszy to dla mnie osobiście szaleństwo. zanim mnie zlinczujecie dodam, że nie przyszłam tu nikogo obrażać.

ocenił(a) film na 8
Nina.Ewelina

Nie uważam, by sam aktor należał do grupy najlepszych , aczkolwiek w tym filmie trzeba mu przyznać to, że zagrał bardzo dobrze. Może byłam pod wrażeniem głównie dlatego, że wcześniej kojarzył mi się wyłącznie z komediami romantycznymi.

Nina.Ewelina

bo aktorem jest marnym, zachwycają się nim głównie kobiety i to tylko ze względu na jego rzekomą urodę, chociaż jak dla mnie jest aseksualny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones