PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 054
oceny
6,7 10 1 45054
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

Niedobrze mi...

ocenił(a) film na 1

własnie objerzałem.... 30 latek wyglądający na 35 gra 20 latka i do tego niunia blond z absolutnym
brakiem mimiki i talentu aktorskiego. Jeżeli ludzie chcą to oglądać to naprawdę jakiś wirus musi
być w powietrzu i atakuje...

użytkownik usunięty
Unibet_78

Jak w Dynastii: brat nie żyje, ojciec zdradza, policja, pobicie, więzienie, wypadek, pożar... Scenarzysta nie miał nic do powiedzenia, skoro takie cyrki odstawia. Jeśli widzowie to łykają to znaczy, że wirus wyżera komórki mózgu.

Unibet_78

Ale Alex Pettyfer ma 24 lata....
co do reszty, to zgadzam się, kiepski film :/

ocenił(a) film na 1
McBu

Faktycznie.... a wygląda na 30!!!

Unibet_78

A nawet więcej ;)

ocenił(a) film na 3
Unibet_78

Matka mówi, że mają po 17 lat.

ocenił(a) film na 2
Unibet_78

30 lub więcej! nie mogłam z tej sceny jak jego tata "ten chłopak ma dopiero 18 lat!"... biedne dzieciątko :)

Unibet_78

lepiej się tego nie da ująć :)
dziewczyna ładna, ale raczej powinna zająć się modelingiem, bo jest strasznie mdła i ma problemy z odgrywaniem emocji.
co do Alexa - po sprawdzeniu rzeczywiście ma 24 lata, jestem w szoku. szybko się chłopak postarzał, wygląda na 35 daję słowo i też mnie drażniło, że gra licealistę :)

Unibet_78

Staram się nie być taka radykalna w ocenach filmów i szukać dobrych stron, ale kurde nie tym razem. Czytałam książkę i ktoś kto napisał scenariusz powinien zostać zmuszony do zjedzenia wanny karaluchów. Drewniaki zamiast aktorów, aktor grający Davida, który głównie odgarnia tłustą grzywkę. To w ogóle jakiś nowy amancik? Bo nie wiem czy kolana miały mi się uginać czy co? Dawno nie widziałam tak odpychającego aktora, Steve Buscemi nadaje się bardziej na amanta niż toto co ja widziałam.

alien_2

mam podobne odczucia po obejrzeniu filmu
4/10 przewidywalna historyjka, słaba gra aktorska, główna bohaterka o pięknej twarzy, ale raziła wydłużonymi rękami, nogami, chłopak z twarzą żula, jego czarnoskóry kolega nadmiernie gestykulujący, końcówki już nie zmordowałam..

na początku trafiło się parę ładnych scen, ale nic poza tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones