PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658373}
6,1 2 450
ocen
6,1 10 1 2450
Miłość bez ustawki
powrót do forum filmu Miłość bez ustawki

Ośmiesza środowisko nas, kiboli przez to, że jest desperatem. Nie dziwię się, że przez takich poj3bów społeczeństwo odbiera nas poprzez stereotypy jako gnój. Mało to legend kiboli zrównoważonych, z prestiżem społecznym mające ustawki za hobby? Historia ich nawet wzruszająca nie jest. Współczuję ekipie Śląska takiego durnia, żeby mógł się zeszmacić w takiej produkcji. Na emeryturę "kibolu" zasiądź, a sprawy na ubitej ziemi zostaw dla prawdziwych mężczyzn.

Danielultras1

A kolega to chyba fora pomylił bo przez chwile poczułem się jak na kibice.net . Mnie urzekła ich historia i skomentowałem to jako zwykły odbiorca a nie kibic a to ze się "zeszmacił" tak jak to napisałeś to już jego sprawa. Pozdrawiam

Njk87

Przez takich jak on, społeczeństwo już wizualnie odbiera nas jako bydło, gdzie ustalamy reguły walki w miejscu ustronnym i walczymy. To samo, co oglądasz w KSW, lecz 10 na 10, 50 na 50. Każdy człowiek ma jakieś historię, a wzrusz się swoją i swoich bliskich.

ocenił(a) film na 4
Danielultras1

ten film prędzej ociepla wizerunek kiboli - rozumiem że wolałbyś dokument-relację z ustawki? :>

Obywatel

Wolałbym analizę ruchu kibicowskiego i przedstawienie jej z obiektywnej strony, niż personalne życie jakiegoś pajaca bez zębów.

ocenił(a) film na 4
Danielultras1

tak tak, ja wiem, wy wszyscy pokojowi niewinni i prawdziwi, nic tylko robicie akcje społeczne i kontestujecie rząd a poza tym pomagacie staruszkom przechodzić przez ulicę i demonstrujecie patriotyzm na każdym kroku, no przecież wiem, codziennie czytam niezależna.pl, jestem swój, spoko

ocenił(a) film na 4
Danielultras1

a tak poważnie: film nie miał być o kibicach czy o ruchu kibicowskim, to tylko taka tam opowiastka w stylu kiczowatych romansideł, w którą zresztą trudno uwierzyć, ale co tam

Obywatel

Także więc uznajmy to za gniot i po sprawie. A sam film ogląda wielu hipokrytów, którzy najpierw w internecie unoszą się pisząc "bydło", a następnie wzruszają się oglądając zadymiarza z lat '90, któremu poj*bały się tryby. ;-)

ocenił(a) film na 4
Danielultras1

o chuliganach zrobił już Latkowski "Klatkę", innych takich polskich filmów nie pamiętam, była jeszcze laurka pod tytulem "Kibol" ale to ktoś z gazety polskiej czy czego tam to zrobił

Obywatel

"Klatka" to nieporozumienie.

Danielultras1

Siwy to kibol, który zrozumiał e życie to nie tylko napie*rzanie się dla idei, ale też uczucia między ludźmi.

ocenił(a) film na 5
Danielultras1

To nie jest film o kibicach.

Danielultras1

trafnie..krótko i na temat - a jak to nie o kibicach !...... to pewnie jest na inny temat !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones