PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628546}

Miłość i honor

Love and Honor
6,3 8 987
ocen
6,3 10 1 8987
Miłość i honor
powrót do forum filmu Miłość i honor

jane

ocenił(a) film na 2

mogli ten film lepiej zrobić ta cala Jane i jej współlokatorzy to jakieś oszołomy.
chłop chce związku, a laska młoda, głupia, ćpunka, wymyśliła sobie inna słit kSyWke, tańczy i
zachowuje się jak ku*** do tego całuje się z innym, gówno wie o życiu ... tak jak większość
nastolatek

Joiner zachował się nieodpowiedzialnie i nie wrócił na służbę ... laski nie ma na służbę tez nie
wrocil bez sensu

chciałem melodramat wojenny, a nie slaby ala "project x"...


ocenił(a) film na 8
DavisMusic

Taaaa... To akurat prawda. Jane i jej koledzy to oszołomy, ale taki właśnie był ruch hipisowski tworzony przez gówniarzy, którzy o wojnie nie wiedzieli nic, a strugali wielkich bojowników i prawdę...


Co do Joinera to akurat ta sytuacja pokazała czym może być miłość człowieka do człowieka czego sporo ludzi nie potrafi zrozumieć i pojąć przez co dochodzi do takich rzeczy jak to co zrobiła Jane... Ona tak naprawdę nie zdawała sobie sprawy ile dla niego znaczy, a znaczyła więcej niż cokolwiek innego na Świecie...

Chociaż i tak całej tej sytuacji nie zrozumiem, w sumie na końcu nie było przeszkód aby Joiner jej nie wybaczył i by do siebie nie wrócili. Ja chyba takich sytuacji w miłości nigdy nie zrozumiem...

ocenił(a) film na 8
Son_Mike

tylko ta dziewczyna nie oczekiwała na wybaczenie i nie chciała zrezygnować ze swojego stylu bycia, wróciła się pożegnać. Zresztą ja bym nie wybaczyła bo jeśli się kocha to nie masz ochoty miziać się z innymi tylko czekasz i modlisz się by ukochany wrócił z frontu

ocenił(a) film na 8
ally1

Tak. Masz rację ally. :) Szkoda, że mało jest na Świecie takich kobiet jak ty. Przez to właśnie mężczyźni długo nieobecni w domu (czy to żołnierze czy np. marynarze jak w przyszłości ja) bardzo rzadko mogą być pewni swoich żon czy dziewczyn zostawianych w domu na długi czas...

ocenił(a) film na 8
Son_Mike

to jest przykre tym bardziej, że technologia jest na tyle rozwinięta, że rozłąka już nie jest taka straszna. Listy są bardzo romantyczne ale trochę trzeba czekać, teraz wysyłasz sms i już. hehe Son_Mike super avatar <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones