PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442563}

Miłość i inne komplikacje

Love and Other Impossible Pursuits
6,7 12 896
ocen
6,7 10 1 12896
Miłość i inne komplikacje
powrót do forum filmu Miłość i inne komplikacje

8/10

ocenił(a) film na 8

Świetna obsada , wyjątkowy scenariusz - wart obejrzenia

ocenił(a) film na 8
ador2

Film przepełniony niesamowitymi emocjami, porusza poważne życiowe problemy, nieraz poleciała mi łezka. Film do bólu prawdziwy. Pokazuje jak ciężkie jest życie "tej drugiej" , jak wyniszczająca może być walka o dominację z dzieckiem o partnera. I najsmutniejszy wątek filmu- strata.... i próba poradzenia sobie z nią w życiu. Jak przez pryzmat swojego cierpienia budujemy ścianę nie do pokonania dla innych. Paradoks- jak sami potwornie cierpiąc sprawiamy, że cierpią inni . Niesamowicie prawdziwa Portman, doskonale oddała każdą emocję od śmiechu przez płacz czy grymas na twarzy. Film zdecydowanie warty obejrzenia i zastanowienia się nad pewnymi sprawami. Gorąco polecam na jakiś samotny wieczorny seans w domu- ostrzegam wyciska łzy :)

Dziwi mnie tylko, że ma średnią ocenę tylko 7/10 na webie, ale to kolejny dowód na to żeby nie sugerować się ocenami większości. Wydaje mi się, że film całkowicie zrozumieją Ci którym nie obca jest empatia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones