PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228143}

Miłość i inne nieszczęścia

Love and Other Disasters
6,4 34 222
oceny
6,4 10 1 34222
Miłość i inne nieszczęścia
powrót do forum filmu Miłość i inne nieszczęścia

Komedia romantyczna inna niż wszystkie... Idealna na relaks po męczącym dniu, ogląda się lekko, łatwo i przyjemnie. Widziałam ją już kilka razy i zawsze bawi mnie tak samo:)

ocenił(a) film na 7
m2agda

Miły film, cudowna scena z wernisażem i niesamowita osobowość Taluli, mojej
gwiazdy:)

hegelum

nie obyło się niestety(tak,niestety)bez tradycyjnych elementów na które składa się 'komedia romantyczna' lub jak kto woli-'komedia z miłością w tle'.a szkoda.bo gdyby nie wymuszony sentymentalizm i odrzucająca schematyczność oraz ckliwość,można by uznać,że film jest specyficzny w dobrym tego słowa znaczeniu.mocną stroną filmu są dialogi-wcale nie tak głupie.
ale pamiętajmy,że komedie romantyczne to filmy od których nie można zbyt wiele wymagać.

ocenił(a) film na 8
grandfaiser

Moim zdaniem film bardzo dobry... mile sie go ogladalo i naprawde warto.. :)

sisi421

po pierwszych dwudziestu minutach, stwierdzam że słaby. nuda, nie chce mi się go nawet dalej oglądać

grandfaiser

O tak niektóre dialogi są świetne. Mi film się podobał ;)

użytkownik usunięty
m2agda

Zgadzam się - jedna z lepszych komedii romantycznych :). Polecam :)

ocenił(a) film na 4
m2agda

Mi również się podobał!;)
Ale Bloom miał w tym filmie znaczącą rolę ! <hahaha>
;D

ocenił(a) film na 8
Gagisa

dokladnie... Bloom wymiatal :)

ocenił(a) film na 7
m2agda

strasznie optymistyczny film, inteligentny humor i w ogóle przyjemnie się ogląda.
CookiexJar, arghhh, nie można oceniać filmu po obejrzeniu dwudziestu minut, bo to, hm, po prostu idiotyczne.

ocenił(a) film na 10
majek69

Zdecydowanie, prawdziwy, pozytywny i zabawny.
Grandfaiser@ mogę się z tobą zgodzić, że pewna schematyczność i ogólnie "i żyli razem długo i szczęśliwie" może lekko denerwować ludzi którzy widzieli w tym filmie coś ambitnego (mnie np. xD) ale Alex Keshishian chciał na pewno pozostać w konwencji "komedia romantyczna" bez happy-end'u byłoby to ciężkie. Jednak uważam że i tak podołał, budując tak zabawny, wyśmiewczy scenariusz.

ocenił(a) film na 8
Leniviex

Bardzo przyjemny film..:) zabawny romantyczny bardzo sympatyczny do oglądania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones