plakat - Miłość na wybiegu (2009)

opisy filmu

(3)
  • Miłość na wybiegu” to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody.

    Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, która polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta (Barbara Brylska), wynajmuje jej pokój, a przypadkowe spotkanie w salonie fryzjerskim pani Marty owocuje nieoczekiwaną ofertą pracy – Julka dostaje propozycję dołączenia do zespołu modelek prestiżowej warszawskiej agencji. W ten sposób młoda i niedoświadczona dziewczyna wkracza w wielki świat mody, który nie zawsze jest tak piękny i idealny jak na zdjęciach w kolorowych magazynach. Czy Julka będzie umiała pogodzić karierę modelki z rodzącym się uczuciem do trochę cynicznego fotografa Kacpra (Marcin Dorociński)? Czy oboje zdołają stawić czoła intrygom zakochanej w Kacprze właścicielki agencji modelek, Marlenie (Urszula Grabowska) i jej przyjaciółki, redaktorki naczelnej modnego miesięcznika (Iza Kuna)?

  • Komedia romantyczna Krzysztofa Langa "Miłość na wybiegu" to polski odpowiednik hollywoodzkiego przeboju z Meryl Streep "Diabeł ubiera się u Prady". Główna bohaterka to 20-letnia Julia (Karolina Gorczyca), która wprost z nadmorskiej miejscowości przenosi się do Warszawy, gdzie trochę przez przypadek odnosi sukces jako modelka. Teraz chciałaby, by kariera szła po jej myśli - marzy o sesjach zdjęciowych, wyjazdach do Paryża, Londynu i Rzymu, o sławie i blichtrze. Los płata jej jednak figla, gdy poznaje przystojnego fotografa Kacpra (Marcin Dorociński) z wieloletnim doświadczeniem. Mężczyzna zbyt dobrze poznał ten świat i chce z nim na zawsze zerwać. Czy jako para dojdą do porozumienia? A może czeka ich dramatyczne rozstanie?

  • Młoda Julia (Karolina Gorczyca) mieszka z rodzicami w niewielkiej nadmorskiej miejscowości, gdzie każdego dnia oddaje się niezbyt ciekawym zajęciom, jak choćby smażenie ryb. Marzy o wyjeździe do Warszawy na studia artystyczne. Po przyjeździe do stolicy znajduje pokój u przyjaciółki swojej mamy, pani Marty, która daje jej adres agencji modelek. Dziewczyna zgłasza się tam i rozpoczyna karierę. Na swojej drodze spotyka Kacpra (Marcin Dorociński), doświadczonego fotografa, z którym zaczynają ją łączyć bliskie stosunki. Niestety, nie wszystko układa się idealnie i Julia doświadcza paru rozczarowań. Czy jednak opowieść skończy się happy endem?