PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479915}
4,9 46 729
ocen
4,9 10 1 46729
4,0 7
ocen krytyków
Miłość na wybiegu
powrót do forum filmu Miłość na wybiegu

10/10.

użytkownik usunięty

Dziwi mnie taka średnia ocen (5.0/10), bo film mi się naprawdę bardzo podobał. Nie za długi, ciekawy, lekki i przyjemny. Dużo się dzieje, wątki prze-biegają szybko i nie ciągną się przez pół filmu. Znakomita obsada aktorska, ciekawie przedstawiona historia, dla mnie w sam raz. Jedynym minu-sem był oczywiście Karolak, ale przy takim Marcinie Dorocińskim, którego uważam za najlepszego polskiego aktora, nawet on mi nie przeszkadzał. Grabowska, Gorczyca, Kuna, Kazadi i Bohosiewicz - wszystkie te aktorki lubię. Może nie przepadam za Olgą Frycz, ale na szczęście nie miała w tym filmie jakiejś wielkiej roli. No i jeszcze małym minusem było przewidywalne zakończenie, czyli to, że Kacper i Julka w końcu będą razem, ale zasko-czyło mnie wyznanie Ilony w konfesjonale. Sceny z pokazami, na Maderze, początek filmu, ślub, wszystko pięknie. Mnie się bardzo podobało i daję ocenę 10/10. Film naprawdę warty obejrzenia, polecam. ;)

ta zgadzam sie .... najlepsza byla spowiedz ...nie lubię polskich komedii tak wgl to komedii nie lubię ,ale ciekawi mnie moda i modelki dlatego obejrzałam i się nie zawiodłam Gorczyca -świetna ,śliczna i fajnie zagrała :D też się dziwię ,że inni dajaą takie kiepskie oceny

użytkownik usunięty
ada565

Dokładnie. Mam takie samo zdanie. ;]

ocenił(a) film na 6

Generalnie rzadko oglądam tego typu filmy, bo gdy już poświęcam czas na obejrzenie czegoś, to chcę aby było dosyć ambitne :) Ale ostatnio zmęczona i przygnębiona po całym dniu miałam ochotę na coś kiczowatego, lekkiego, łatwego w odbiorze. Nie zawiodłam się na tym filmie, nie był jakiś najwyższych lotów, ale jest kilka plusów na które można zwrócić uwagę : piękne zdjęcia, nieziemsko przystojny Dorociński, kilka naprawdę śmiesznych momentów. Nawet Karolak którego średnio lubię na ekranie był całkiem śmieszny w roli przygłupiego dyrektorka :)
No ale mimo wszystko to zdecydowanie kino babskie, na wieczór z przyjaciółką lub samotny seans z dobrym drinkiem :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ikonay

Bo ja wiem, ja często oceniam w kategoriach: 10 dla kom. romantycznej =/= 10 dla thrilleru. Oba gatunki rządzą się innymi prawami.
Więc może autor posta też tak ma? Nie trzeba się od razu bulwersować czyimś zdaniem :)

ocenił(a) film na 4

Ty tak na poważnie czy jaja sobie robisz?

To jest prowokacja? Nie ogarniam ile filmów obejrzałam i nie jestem pewna, czy któremukolwiek dałam notę najwyższą, chociaż były filmy (nie zawsze wybitne, ambitne, czasem po prostu niezłe), które mnie zachwyciły, a nawet ukształtowały, stały się częścią mnie, moich przemyśleń, sposobu patrzenia na świat itp. Ten film jest nijaki i o niczym, nota 5 jest wywindowana. "Wszystko to zdecydowanie kino babskie", wypraszam sobie, jestem babą, ale nawet od kina lekkiego i przyjemnego czegoś oczekuję, podobnie moje koleżanki. Nie obchodzi mnie wygląd aktora, to nie ma żadnego znaczenia dla oceny jego talentu. oddziaływania na widza. Nagromadzenie pięknych aktorów, aktorek, widoków nie zatuszuje pustki. Ot takie gówno w sreberku - jedni pieją, że błyszczy, inni nie chcą babrać się w gównie, zwłaszcza, że przy odrobienie wysiłku można trafić na diamenty.

ocenił(a) film na 3
angelic.a

Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones