PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610244}

Miłość

Amour
7,7 47 465
ocen
7,7 10 1 47465
8,0 36
ocen krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

rzutów kamera na jakze głeboka wiele wyrazajaca mimike aktorow, wtopic w to kilka (mam wrazenie przypadkowych) symboli i metafor i mamy "arcydzielo"
film bardzo słaby :(
nie sztuka jest nakrecic zwykla, szara, smutna, proze zycia
kazdy wie jakie zycie jest

dorobiliby scene z wyproznianiem sie na kiblu a Wy szukalibyscie w tym głebszego sensu

ale rozumiem ze to film dla koneserów chełpiacych sie o podium wrazliwosci i przy kazdej okazji oglaszajacych te swoje oklepane frazesy

agga90

skoro nazywasz tych, którzy pozytywnie odbierają film to jak określiłabyś siebie? zawsze jestem takich ludzi ciekawa.
każdy wie jakie życie jest? ty już wiesz?

ocenił(a) film na 3
street_cleaner

tak wiem ,dosadnie wiem jakie jest zycie, jak prozaiczna i smutna jest szara rzeczywistosc a w szczegolnosci starosc i przemijanie nie czuje potrzeby ogladania tego na ekranie, nie ma w tym filmie kszty optymizmu chocby najmniejszej iskierki ;) po za tym te przedłuzajace sie sceny pustego pokoju, jedzenia posilkow, łapania gołebia...
nie macie wrazenie ze Ci "wybitnie wybitni" rezyserzy nie majac dobrego pomysłu na scenariusz ani dialogi ani zbyt wysokiego budzetu lapią sie chwytow typu "dziwne ujecia kamerą" " przedłuzajace sie sceny" oczekując od widza zachwytów nad głębią przekazu a ludzie lubia myśleć o sobie ze sa wrażliwi i oswieceni wiec to "kupują" wmawiajac innym ze pewnie filmu nie zrozumieli ( tylko czego mozna tu nie zrozumiec? )

agga90

twoje pierwsze zdanie brzmi dla mnie jakbyś przeżyła co najmniej kilkadziesiąt lat a jednocześnie nie była pogodzona z tym, że to już tyle trwa ;) mówiąc o pozytywie nie miałam na myśli optymizmu a raczej coś-wnoszący odbiór filmu (antyteza: negatywny - jechanie po filmie) . jak nietrudno zauważyć, moja ocena jest wysoka, ale nie będę tłumaczyć 'dlaczego'. oczywiście masz prawo do takiej opinii, świat byłby nawet nudny gdyby wszyscy odbierali rzeczywistość identycznie skonstruowanym kanałem.

ocenił(a) film na 3
street_cleaner

tak sie troche czuje ;)) dlatego tez szukam w filmach oderwania sie od realiów
z kolejna czescia Twojej wypowiedzi sie zgadzam, sama czytajac swoj temat i posty przyznaje ze napisalam je byc moze troche za "agresywnie", pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
agga90

Nie napisałaś (eś) agresywnie). Heneke to hochsztapler.

ocenił(a) film na 9
street_cleaner

Zawsze podziwiałem ludzi, którzy w stanie są w tak spokojny sposób podejść do żenujących wypocin zakompleksionych pajaców.

Chylę czoła.

ocenił(a) film na 10
agga90

masz racje, film dla debili

agga90

Cóż dla mnie właśnie jest sztuką nakręcenie zwykłej rzeczywistości - Uważam nie każdemu to się udaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones