PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631551}
7,1 20 576
ocen
7,1 10 1 20576
5,4 15
ocen krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

Robi wrażenie...

ocenił(a) film na 9

Film niesamowity - sceneria, dźwięk, świetna gra aktorska, wszystko to składa się na całokształt.
Trudne problemowo kino, ale autentyczne psychologicznie. Zostawia widza z pytaniami, na które
sam sobie musi odpowiedzieć.

ocenił(a) film na 8
eMKa_35

Wszystko się zgadza, oprócz dźwięku. Jak zawsze w polskich filmach masakrycznie słaby.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

O ile p. Fabicki kokietuje widza, w raczej pejoratywnym znaczeniu, ingrediencjami kina by Kieślowski o tyle, nareszcie, uwalnia nas od emocjonalnego szantażu obecnego w dotychczasowym dorobku.
Stosem pacierzowym swego filmu uczynił psychologiczny aspekt wydarzenia. W sugestywnym pokazie emocji pokazał jak cienka jest granica pomiędzy poczuciem krzywdy a nienawiścią choć tłumioną to wciąż obecną. I nie ograniczył się tylko do relacji ofiara - sprawca ale też pochylił się nad relacją ofiara-ofiara, co w sumie wypada ciekawiej na ekranie, nawet jeśli miejscami osiąga efekt nadwyrazistości.Za to zrezygnował, słusznie myślę, z publicystycznej warstwy. Całość zagrana bez zarzutu. . .
Cholera, jakiż to mógłby być <Bergman>?! Good night, and good luck, esforty.
7/10

eMKa_35

Film trudny z bardzo duszną atmosferą,jakby klaustrofobiczny.Na plus gra aktorów.Ja się na nim wymęczyłem

ocenił(a) film na 4
eMKa_35

Bez przesady. To kino mogło być odkrywcze 30 lat temu. Ledwie dobrnelam do końca

malinowska_an

Ale końcówka słaba. Jaki morał ? I co zdradził ją i żyli długo i szczęśliwie heh. Ale w sumie spoko pokazali antyprzykład męża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones