PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 519
ocen
6,2 10 1 39519
7,1 15
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

tak wnioskuje po waszych wpisach, bo mamy tutaj zjawisko niespotykane, taki film powstaje raz na dekadę! :P ... gorączka, miami vice, i co widzę? komentarze w stylu nudny, pisałem cały film na swoim telefonie i ogólnie mi się nie podobał, albo amatorskie zdjęcia! nosz urwa mać ...

mieszkoxxx

No ocena jest za niska. Ja się nie nudziłem, a zdjęcia kamerą cyfrową to celowy zabieg Manna, który stosuje do dziś i nie mam nic przeciwko.

ocenił(a) film na 3
piczympoom

Polecam "Włóczęgę ze strzelbą" - to dopiero arcydzieło ;)

ocenił(a) film na 9
Ametria

Jest spoko.

mieszkoxxx

O ile Heat jest filmem rewelacyjnym, o tyle Miami Vice ogląda się jakoś dziwnie. Sposób kręcenia jeszcze przejdzie ok, ale postaci są słabo grane, bez przekonania i nawet Foxx tego nie zmienia. Oceniam na 6/10

ocenił(a) film na 9
cooosycrazybaker

dekada mineła a żaden lepszy sensacyjniak nie powstał :/ ....

mieszkoxxx

Nie wiem czy sensacyjny sensu stricto, ale bylo troche dobrego, klimatycznego kina akcji, jak Drive chociazby

matbla2000

ale moze byc gatunkowo zbyt odlegly, chociaz estetyka nieco podobna

cooosycrazybaker

Foxx;ubaw z kanciastej fryzury.

ocenił(a) film na 6
mieszkoxxx

Porównanie do "Gorączki" uznaję za żart. Ani scenariusz ,ani gra aktorska nie skłaniają do takich porównań. Średniak jakich było wiele i mnóstwo powstanie. Włącz, obejrzyj , zapomnij.

mieszkoxxx

ten film to majstersztyk. Jestem wdzięczny, że dane mi go było obejrzeć w kinie

ocenił(a) film na 4
mieszkoxxx

Typowy chwyt erystyczny, co dużo mówi o Tobie, a nic o filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones