PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545}

Miasteczko Pleasantville

Pleasantville
7,4 18 738
ocen
7,4 10 1 18738
7,1 7
ocen krytyków
Miasteczko Pleasantville
powrót do forum filmu Miasteczko Pleasantville
Sighma

Przez to, ze jest banalny i slodki.

Sighma

Nie jest mało znany. Leciał w tv dosyć często. Z tym,że jest piękny się zgadzam.

ocenił(a) film na 9
RadoslawKamil

Ale to, że leciał, nie znaczy, ze jest zapamiętany. Narzeczona dla księcia też leciała nie raz, ale jest nie dostrzeżona.

MistrzSeller

W sumie masz racje, prawdę mówiąc usłyszałem o tym filmie dopiero niedawno, powinien być bardziej znany.

użytkownik usunięty
Sighma

Film jest piękny - zgadzam się z wami, dodam że w swej prostocie - prosty przekaz, życie nie jest czarne albo białe
zwykle poruszamy się w kolorach szarości.
Podoba mi się, że przysłowiowa szarość naszego życia nabrała w filmie kolorów, bo czasami do kosza nie trafiamy a czasami
ta piłka tam ląduję.
Dwójka bohaterów po prostu ten idealny świat (który powinien być kolorowy a jest szary i tutaj podejrzewam reżysera i/lub scenarzystę o psikus) ten świat pomalowała w kolory tęczy, świat miasteczka się urealnił a jak zauważyłem na początku ten
świat realny jest zwykle szary - przewrotność reżysera ale takie jego prawo.

ocenił(a) film na 9
Sighma

Genialny . Fallout 4 przed wojną

ocenił(a) film na 10
RobEarth_

Pozamiatałeś system ;) w Fallout 3 była nawet symulacja życia w hermetycznym świecie typu Pleasantville - i trzeba było zadźgać nożem ludzi w miasteczku :)

Sighma

Fajne szpilki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones