PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 428
ocen
7,0 10 1 18428
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

świetny :)

ocenił(a) film na 10

Jenny zagrała świetnie !!!!!!!! powinna dostać za tą rolę Oscara !!!!! Ci, krytycy się nie znają !!

użytkownik usunięty
JLO1810195

"powinna dostać za tą rolę Oscara !!!!! Ci, krytycy się nie znają !!" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!! :D. Chyba raczej ty się nie znasz, bo żadna osoba, która by się znała nie przyznała by Oscara tak żałosnej aktorce jak Lopez :)

ocenił(a) film na 10

Z tobą już zakończyłem ostatnio dyskusję :) Chyba ty jesteś żałosny!!! Film jest bardzo ciekawy i opowiada prawdziwą historię !!!! Jennifer bardzo dobrze zagrała tą rolę powtarzam jeszcze raz i ostatni jest dobrą aktorką i jeszcze lepszą piosenkarką !!!

użytkownik usunięty
JLO1810195

No, ok. Zakończmy tą dyskusję, ale przed tym chciałbym cię zapytać: czy wiesz że Jennifer Lopez chodzi w żywych skórach obrywanych ze zwierząt?

ocenił(a) film na 10

Niestety wiem i uważam że robi bardzo źle i karygodnie ):

ocenił(a) film na 6

zgadzam się z Tobą :) Oscara, ciekawe za co. co najwyzej to malinę. i nad tym bym się jeszcze zastanowiła.

ocenił(a) film na 10
cherryboomb

AHA !

ocenił(a) film na 8
JLO1810195

zgadzam się! są jeszcze przynajmniej dwa filmy w których również świetnie zagrała!

użytkownik usunięty
przemofan

Mówisz, że Jennifer Lopez świetnie gra, natomiast Robertowi De Niro wstawiasz 1?

ocenił(a) film na 8

No taka powiedziałbym "emocjonalna" ocena...De Niro był bardzo dobrym aktorem gdy był młodszy, jego ostatnie role to jest totalna porażka,niestety :(
szkoda,że tak wielki aktor rozmienia się na drobne.Nad czym ubolewam...
I wkurza mnie, że ludzie bardzo pochopnie wystawiają swe oceny.Np. za nazwisko.Strzelają bardzo łatwo dziesiątkami itd...
Obiektywnie,za starsze filmy dałbym De Niro 9 lub 8(nigdy jakoś nie powalał mnie na kolana, nie byłem jego fanem,choć mimo wszystko doceniałem), ale za filmy zostatnich lat dałbym 1-2.Czyli suma sumarum wychodzi 5-6...A taka ocena byłaby jeszcze dziwniejsza...Więc postanowiłem dać mu 1 za "dokonania" z ostatnich lat,no i dodatkowo tak trochę zamanifestować moje niezadowolenie faktem,że tak się stało...

ocenił(a) film na 8

Dodatkowo zwróć uwagę, że mówię, że J.Lo zagrała świetnie w sumie w przynajmniej dwóch filmach, nie mówię, że wszystkie jej role są świetne.Chociaż to jak zawsze to jest w dużej mierze kwestia scenariusza...
W ogóle brakuje mi tutaj czegoś takiego, żeby oceniać poszczególne role w poszczególnych filmach.To by było ciekawsze i bardziej miarodajne...Jest wielu aktorów,którym za niektóre role wystawiłbym bardzo wysokie oceny i mam problem,żeby ocenić ich ogólnie jako całokształt.Często z powodu takiego, że-mimo obejrzenia wielu filmów-widziałem ich w jeden lub zaledwie kilku rolach.A poza tym to lubię oceniać "na świeżo",czyli zaraz po obejrzeniu filmu lub niedługo po

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones