PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637019}
6,4 172 251
ocen
6,4 10 1 172251
6,2 30
ocen krytyków
Miasto 44
powrót do forum filmu Miasto 44

Miał być hit a wyszedł kit.

yetikd

miał być kit wyszedł hit

ocenił(a) film na 2
c_lod

raczej shit

Gordon Geko

Racja film jest przereklamowany .Tak na serio to kompletne dno.

yetikd

Rozumiem, że nie podobało Ci się wiele rzeczy, ale żeby ocenić na 1? Jest wiele aspektów, które można ocenić (np. scenariusz, gra aktorska, muzyka, scenografia itd.). Nie wierzę, że w jakimkolwiek filmie, nie można znaleźć pozytywu.

Ja dałam 9 (mimo przesadzonym fragmentom), ponieważ byłam na wykładzie z kombatantem, powiedział, że widział film i jest to najbardziej oddający rzeczywistość materiał od wielu lat.

matulka

scenariusz dziadowy, aktorstwo słabe u wielu aktorów,zwłaszcza u głównego.To była jakaś parodia i ten bit w kananałach xd

yetikd

Komasa chciał upodobnić się do kina amerykańskiego lecz coś nie pykło

ocenił(a) film na 2
matulka

Jak się już uzbiera kasę na taką produkcję, to warto nie żyłować i zainwestować w bardzo dobry scenariusz. Tu tego zabrakło została sama strona wizualna, nie moja bajka zdecydowanie.

ocenił(a) film na 2
matulka

"byłam na wykładzie z kombatantem, powiedział, że widział film i jest to najbardziej oddający rzeczywistość materiał od wielu lat."

Większość kombatantów mówi coś wręcz przeciwnego (wystarczy poszukać materiałów w necie), że Komasa nie potrafił udźwignąć ciężaru filmu, że nie potrafił oddać właściwej atmosfery tamtego okresu, że wtedy nikt nie myślał o seksie, gdy w koło latały kule itd. Prawda jest taka, że większość jest zawiedziona tym filmem. A że jeden znajdzie się, co powie, że tak właśnie było, że Niemen śpiewał gdy obrywaliśmy i że kule świszczały, gdy się stukaliśmy, to zapewne jakiś już niedowidzący i niedosłyszący staruszek z demencją i Alzheimerem, albo oszust wynajęty przez Komasę do reklamowania jego gniota.

Gordon Geko

Nie atakuj człowieka, którego nie znasz. Rozumiem, że skoro większości się nie podobał (w tym tobie), to nikomu nie może podobać się film? Zresztą nie musisz odpowiadać, nie mam zamiaru dyskutować z człowiekiem, który najwidoczniej nie ma szacunku do innych.

ocenił(a) film na 2
matulka

Odniosłem się do zdania "byłam na wykładzie z kombatantem, powiedział, że widział film i jest to najbardziej oddający rzeczywistość materiał od wielu lat."

a nie do tego czy film się podobał czy nie.
Jeśli zaś chodzi o "podobanie", to niektórym podoba się ich własny smród, co nie znaczy, że ten smród nie ma wartości obiektywnej - ujemnej, inaczej przecież nie nazywałby się smrodem.

ocenił(a) film na 10
Gordon Geko

daj lepszy film batalistyczny ...myslisz ze jak wklejisz sobie zdjecie ze skarfejsa to jestes git?youtubowy krytyku:)

ocenił(a) film na 2
kuczyn81

To nie jest Scarface gimbusku, a lepszych filmów batalistycznych jest ogromna masa, a że dzidzia nie widziała żadnego filmu sprzed 2010 r. to już nie moja wina.

ocenił(a) film na 4
Gordon Geko

zgadzam sie to nie był zbyt fajny film

kuczyn81

szeregowiec Ryn , pluton , wróg u bram , byliśmy żołnierzami , patriota , braveheart , król Artur, o jeden most za daleko , helikopter w ogniu , troja , szyfry wojny , 6 batalion , most na rzece Kwai , cienka czerwona linia , potop , ogniem i mieczem , komandosi z navaronny , Lawrence z Arabii , listy z iwo jimy , sztandar chwały , gladiator , królestwo niebieskie , ofiary wojny , ostatni samuraj . O to filmy wojenne lepsze od tego chłamu . Mógłbym wymieńiać jeszcze długo .

matulka

Zgadzam się, ale takiemu nie przemówisz. Doceniłby film dopiero, gdyby sam przeszedł przez takie piekło, od razu światopogląd by mu się zmienił. Ale tak? Pustactwo i gimbaza, tylko to widzę.

ocenił(a) film na 3
KeiChan

Człowieku o czym tym piszesz. Czy ty COKOLWIEK czytałes o powstaniu? rozmawiałeś z ludzmi którzy tam byli, czytałeś relacje ? Ten film to parodia powstania, co nie oznacza ze nie ma kilku dobrych scen. Pustactwo i gimbaza - to własnie dla nich to było robione aby film się sprzedał bo w dzisiejszych czasach najlepiej sprzedaje się właśnie gófno gimbazom.

ocenił(a) film na 5
KeiChan

Wiesz, to co mówisz jest po prostu głupie, sorry - nie sądzę że miałoby to wpływ na taką osobę poza tym co to ma do filmu? Jeśli jest kiepski to będzie kiepski, jeśli komuś się nie podoba to nie będzie się podobać

ocenił(a) film na 5
matulka

Aha, wiesz ja kiedyś spotkałem się z kosmitami i powiedzieli, że film "Paul" jest bliski temu jak wygląda życie kosmity więc dałem 7.

To już teraz się nie liczy wykonanie tylko wierność historyczna? I dlaczego komuś się nie może nie podobać?

yetikd

A czy Polskie filmy są fajne ? Nie to czego się spodziewałeś po tym filmie,gniot jakich mało raczej jakich dużo bo my mieć dobry film to jak 1 na 1000.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones