PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38377}

Miasto Boga

Cidade de Deus
8,0 171 689
ocen
8,0 10 1 171689
7,8 24
oceny krytyków
Miasto Boga
powrót do forum filmu Miasto Boga

Jestem wybitnie przestraszony tym co zobaczyłem na filmie i przyznam, że otworzył mi trochę oczy i dzięki niemu zainteresowałem się Bazylią.

Co do gry aktorskiej stoi na wysokim poziomie i nie muszą być to żadne gwiazdy hollywoodzkie, film trzyma w napięciu i ani razu nie patrzyłem na zegarek i nasiąkłem całą tą przemocą, sam stałem się obywatelem Miasta
Boga. Polecam

Poza tym ujęcia są wybitne i wcale nie widać upływu lat od produkcji oglądając ten film

ocenił(a) film na 10
sinponadskale

To prawda, też jak to oglądałem to sobie myślałem "Boże, ja bym tam zginął po chwili. Bałbym się wyjśc na ulicę". Film genialnie zrealizowany. Wybitny bym powiedział. Widziałem kilka razy i nigdy się nie nudziłem.

Peter_1987

Trzeba być wybitnym idiotą, aby stworzyć dzielnicę dla biednych ludzi i zostawić ją praktycznie bez nadzoru lub pod "nadzorem" skorumpowanych policjantów.

Przeciwnicy Mistrzostw Świata w Brazylii podnoszą, że za pieniądze przeznaczone na organizację imprezy można by wybudować tysiące domów dla mieszkańców faweli. Ale czy to nie byłaby powtórka z rozrywki?

ocenił(a) film na 9
Peter_1987

Ponadczasowe kino, można Bogu dziękować, że nie urodziliśmy się w jakiejś faweli

sinponadskale

Bazylia jest oki ale tymianek i zioła prowansalskie też dają radę. Polecam.

użytkownik usunięty
LurpakButter

Zwykle nie czepiam się literówek, ale ta była dość niefortunna, to fakt! ;) A sam film rzeczywiście wstrząsający i dający do myślenia nam, ludziom z Zachodu.

ocenił(a) film na 9

Dokładnie. Jakby nie patrzeć mamy szczęście, że urodziliśmy się właśnie tutaj

ocenił(a) film na 9
sinponadskale

Jakby nie patrzeć film rzeczywiście ponadczasowy

ocenił(a) film na 8
sinponadskale

Bazylią XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones