Juice

Czterej kumple z Harlemu: Q (Omar Epps), Bishop (Tupac Shakur), Raheem (Khalil Kain) i Steel (Jermaine Hopkins) dowiadują się, że ich ... czytaj dalej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

pokaż:
 
Omar Epps Omar Eppsjako:Q
Tupac Shakur Tupac Shakurjako:Bishop
Khalil Kain Khalil Kainjako:Raheem
Cindy Herron Cindy Herronjako:Yolanda
Vincent Laresca Vincent Larescajako:Radames
Grace Garland Grace Garlandjako:Matka Q
Queen Latifah Queen Latifahjako:Ruffhouse M.C
Samuel L. Jackson Samuel L. Jacksonjako:Trip
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

Tupac Shakur
rola: Bishop
8,4 19 głosów
Omar Epps
rola: Q
7,7 13 głosów
7,3 14 głosów
Khalil Kain
rola: Raheem
6,0 5 głosów
Cindy Herron
rola: Yolanda
5,2 4 głosy

Czterej kumple z Harlemu: Q (Omar Epps), Bishop (Tupac Shakur), Raheem (Khalil Kain) i Steel (Jermaine Hopkins) dowiadują się, że ich przyjaciel został zabity w trakcie strzelaniny w pobliskim barze. Bishopowi imponuje życie przestępcy i wytyka swoim przyjaciołom, że nie "mają jaj". Ci żeby udowodnić mu, iż tak nie jest postanawiają dokonać napadu na sklep. W trakcie rabunku Bishop zabija sprzedawcę. Cała czwórka ucieka z miejsca przestępstwa, ale w następstwie tego wydarzenia dochodzi między nimi do sprzeczki, która odmieni losy przyjaciół.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje

muzyka:
zdjęcia:
na podstawie:
 
oceń twórców
boxoffice:
  • $20 146 880 w USA
budżet:
$5 000 000
studio:
  • Island World
inne tytuły:
(więcej...)
  • Daryl Mitchell, Donald Faison, Anthony 'Treach' Criss i Money-B byli kandydatami do roli Bishopa.
  • W scenie na dachu, kiedy Bishop (Tupac Shakur) zwisa z dachu, a Q (Omar Epps) trzyma jego dłoń i stara się wciągnąć go do góry, widzimy jak Bishop tracąc uścisk rąk spada w dół. Podczas tej sceny, przyglądając się ich dłoniom, możemy dostrzec zmianę koloru skóry dłoni Bishopa na kolor biały (obydwie postacie odgrywane są przez czarnoskórych aktorów).
  • W scenie kiedy cała czwórka ucieka z miejsca napadu i dobiega do opuszczonego podpiwniczenia, gdzie Bishop (Tupac Shakur) stwierdza, że zostawi sobie pistolet, widać jak trzyma go w lewej kieszeni spodni. Ale gdy Raheem (Khalil Kain) chce go odebrać i dochodzi do szarpaniny pomiędzy nimi, Bishop wyciąga następny pistolet z prawej kieszeni. Ten pierwszy jest w kieszeni podczas strzału Bishopa w klatkę piersiową Raheema. Ale w dalszej części filmu, gdy już tylko w trójkę wchodzą do pomieszczenia na piętrze, gdzie ściany są z cegieł, a w oknach wiszą szmaty, dostrzeżemy że z chwilą zdjęcia kurtki przez Bishopa, pistolet z jego lewej kieszeni znika.

forum (46)

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o

o