PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 890
ocen
7,5 10 1 147890
5,0 15
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Masakra!

ocenił(a) film na 9

Co za gniot! Już po 2 minutach ogarnęła mnie groza na samą myśl, że ktos może kręcić takie kiczowate filmy!Nie rozumiem jak komuś może się podobać ta tania, amerykańska produkcja. Znam wiele wzruszających, naprawdę refleksyjnych filmów i wiem, że ten napewno się do nich nie zalicza!Totalne najtańsze mydło w płynie!Jestem otwarta na różne gatunki filmów i też lubię czasem się porozczulać, ale sensownie. Ta produkcja jest tak słaba, że gdy tylko słyszę tytuł tej żenady, odrazu odczuwam mdłości i obrzydzenie.

ocenił(a) film na 3
lu87

No to jest nas dwoje. W zasadzie napisałaś dokładnie to co sam chciałbym powiedzieć więc nie powiem już nic.

ocenił(a) film na 9
lu87

widocznie nie znasz sie na dobrych filmach.
no ale kazdy ma swoje zdanie. dla mnie film jest pelen emocji. a dla ciebie gniot. tyle.

użytkownik usunięty
olka19_19

Jeśli ktoś ma inne zdanie to wg Ciebie nie zna się na dobrych filmach? Cóż, wysokie masz o sobie mniemanie tylko czy aby nie jest ono mylne...

ocenił(a) film na 10
lu87

Nie wypowiadaj się na temat filmu,którego nie oglądałaś do końca,bo jak można takie rzeczy wypisywać po oglądnięciu 2 minut . Według mnie ten film był bardzo dobry...

ocenił(a) film na 9
magda0112

Nie oglądałam do końca?Radzę żebyś następnym razem przeczytała wypowiedź ze zrozumieniem zanim coś napiszesz. To, że kogoś ogarnia groza lub uczucie beznadzieji po 2 pierwszych minutach filmu, to jeszcze nie oznacza, że nie obejrzał go w całości.

użytkownik usunięty
lu87

Również nie rozumiem euforii towarzyszącej Miastu Aniołów. Film jest przewidywalny do bólu, miejscami po prostu nudy... Praktycznie od początku czeka się na 'TEN moment', który sprawił że obraz zdobył takie uznanie...czekasz czekasz i nic... Muzyka ratuje ten film. Tyle.

lu87

To jakiś żart? Oceniasz film na 9 i piszesz, że gniot... :O Z gniotem jak najbardziej się zgadzam, ale z oceną już nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones