PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 906
ocen
7,5 10 1 147906
5,0 15
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

melodia z filmu

ocenił(a) film na 8

przepiękna muzyka a na końcu da się słyszeć "Zdrowaś Mario " po polsku oczywiście co mnie
wzruszyło jak całe zakończenie . Piękny <3

ocenił(a) film na 8
Moonsault

No to "Zdrowaś Mario" pamiętam jak mnie zamurowało jak to pierwszy raz oglądałem. Zastanawiałem się czy dobrze słyszę, czy mam urojenia...świetnie ta modlitwa po polsku pasowała do sceny przed upadkiem Setha. No i soundtrack genialny; mam na kasecie:)

ocenił(a) film na 8
JackStrongSir

:-D To było niesamowite...urojenia - to samo pomyślałam :-) ale szybko upewniłam się czy reszta też to słyszała..Muszę przyznać że zrobiło mi się miło i ciepło na serduszku,polskie słowa w takim filmie.

ocenił(a) film na 6
Tamilina

Też mnie to bardzo pozytywnie zaskoczyło :) Myślę, że to dlatego, że gościu od muzyki (Johnny Rzeznik) ma polskie pochodzenie, więc coś od siebie dodał :)

ocenił(a) film na 8
JackStrongSir

mnie też zamurowało, oglądałam film będąc w kinie w Niemczech i ta modlitwa po polsku, szok po prostu

Moonsault

Och, to "nic takiego", tylko fragment "Angelusa" Wojciecha Kilara, stąd i polski język. A tu link do upadku Setha, gdyby ktoś chciał sobie przypomnieć. ;-) :
https://www.youtube.com/watch?v=UUy6v3oGTOo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones