PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432128}

Miasto cienia

City of Ember
6,4 15 045
ocen
6,4 10 1 15045
Miasto cienia
powrót do forum filmu Miasto cienia

BioShock dla dzieci. bardziej mroczny klimat i było by idealnie.

forest122

Zgadzam się w 100%. Dokładnie o tym samym pomyślałam widząc scenerię Ember. Momentami bardzo przypominała mi Rapture, choć i owe pokoje mieszkalne w apartamentach miały w sobie coś z Columbii. To taki Bioshock dla dzieci z miastem w czasach świetności. Mroczniejszy klimat, starsi bohaterowie, może mały fabularny twist i byłoby genialnie.

ocenił(a) film na 9
CCintryjka

Zgadza się, przydałaby się część druga, reżyser nawet może być ten sam bo dał radę. I mamy konkurencję dla Bioshock. Niestety wciąż czekam na Bioshock w kinie.

forest122

Robi się mały offtop, ale mówi się trudno. To jedna z tych Gier (duża litera zamierzona), którą zdecydowanie chciałabym obejrzeć na dużym ekranie. A co do reżysera, fakt, całkiem dobrze się spisał. W tym filmie widziałam jeszcze pewne wątki rodem z Metra Glukhovskiego (wojna atomowa, ludzie żyją pod ziemią, zmutowane stworzenia). Też czekam na film, książką byłam zachwycona , z tymże w tym filmie wszystko jest przedstawione o wiele bardziej optymistycznie, pozytywnie i kolorowo (podobnie zresztą jak z BioShockiem).

ocenił(a) film na 5
forest122

Podrzucam do góry, ponieważ uważam, iż autor wątku ma rację :)

ocenił(a) film na 7
forest122

tak, Bioshock dla dzieci, jeśli chodzi o scenografię i klimat. ale i tak nie pobije baaardzo Bioshockowego "Miasta zaginionych dzieci" z Ronem Perlmanem. jeśli nie oglądałeś, to baaardzo polecam

ocenił(a) film na 9
kryslav

Oglądałem co więcej nawet grałem w grę na podstawie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones