PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 150 943
oceny
7,6 10 1 150943
6,7 32
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

Rewelacyjny film poruszający bardzo ważne kwestie... Do tego ta muzyka... idealnie dobrana... świetny pomysł... niestety w seansie przeszkadzała mi rodzina... wiadomo święta trzeba pomóc... dlatego moja ocena może być nie w pełni miarodajna... musiałem dokończyć z kilkoma przerwami... na pewno w najbliższym czasie wrócę znowu do Crash by ewentualnie zmienić ocenę... na tę chwilę 9/10

reptile2006

Obejrzyj koniecznie. Ja przypadkowo włączyłem wczoraj TV i dziś poszedłem do pracy niewyspany. 10/10

reptile2006

W poniedziałek 3.02. będzie w TVP Kultura o 20.20. Nie przegap. Ja obejrzę jeszcze raz

ocenił(a) film na 7
Pawcio_filmaniak

Film dobry, wczoraj oglądałam po raz pierwszy. Jednak ukazuje głupotę amerykanów (z uwagi na panujący tam rasizm-szczególnie u afroamerykanów, którzy są przewrażliwieni na punkcie swojej wiecznej niedoli w usa), której nie da się ukryć:)

ocenił(a) film na 9
reptile2006

Zgadzam się!
Świetny!Rewelacyjny...Przede wszystkim mądry,poruszający i wielowarstwowy film...

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Film do bólu prymitywny, prosty intelektualnie. Od widza nie wymaga myślenia. Film nastawiony na wzbudzanie emocji w absolutnie prymitywny sposób. Słabe widowisko, żadna rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones