PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36385}

Miasto kobiet

La città delle donne
7,2 5 036
ocen
7,2 10 1 5036
7,3 13
ocen krytyków
Miasto kobiet
powrót do forum filmu Miasto kobiet

E tam.

ocenił(a) film na 3

Stare to i nudne, wylaczylem po jakims czasie.

ocenił(a) film na 10
Dawid_1220

no patrząc na twoje dziesiątki to mogę to tylko skomentować: są gusta i guściki, przy czym ciebie na pewno to pierwsze nie dotyczy skoro nawet nie poświęciłeś uwagi temu filmowi :) poza tym filmweb stworzył skalę do oceniania obejrzanych filmów, nie napoczętych, ale to już inna sprawa :)

ocenił(a) film na 3
rockie

Nie poswiecam uwagi czemus, co jest nudne jak flaki w oleju i pseudo intelektualne.

ocenił(a) film na 3
Dawid_1220

To prawda, film jest nudny, ale nie wypada oceniać go jeśli się go nie widziało w całości.
Tak się zwyczajnie nie godzi.

ocenił(a) film na 3
AutorAutor

No zbrodnie popelnilem, ja grzeszny.

Dawid_1220

Po co bezsensownie prowokujesz? Liczysz, że jakiś fan Felliniego Ci dowali? Nie ten poziom chłopcze.

ocenił(a) film na 3
klotz

W kulturalny sposob wyrazilem swoje zdanie na temat tego filmu. Czaisz chlopcze?

Dawid_1220

Idź lepiej obejrzyj jeszcze raz Toy Story 3.

ocenił(a) film na 3
klotz

Przynajmniej kazdy moze zobaczyc co kiedys obejrzalem w przeciwienstwie do Ciebie. rozumiem. wstydzisz sie. Gdybym ogladal stare dziadostwa jak Ty, to tez bym sie wstydzil.

Dawid_1220

Dobra, dobra, bo mi tu zaraz będziesz skakał do gardła jak kogucik. Tracisz chłopie swój cenny czas na oglądanie gówien pokroju "Jestem Bogiem" czy też "Slumdog", zamiast sięgnąć trochę głębiej i zobaczyć czym jest kino. Myśl.

ocenił(a) film na 3
klotz

O gustach sie nie dyskutuje. Dla Ciebie gownem jest "Jestem Bogiem", a dla mnie "Miasto kobiet". Nie bede marnowal, jak to ujales swojego cennego czasu na ogladanie nudnych filmow. Mysl.

klotz

Obśmiewanie czyjegoś gustu filmowego, po to aby udowodnić wyższość ,,Miasta kobiet'' nad ,,Toy story'' czyni Cię lepszym od kogoś , kto ocenił film nie obejrzawszy go do końca. Tym bardziej, że autor tematu nikogo nie obraził i nie wyśmiał.

Ekranizacja

Nic mnie nie czyni lepszym. Nie lubię, gdy ktoś porządne kino nazywa "pseudointelektualnym". Ot tyle.

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

No właśnie myśleć trzeba na takim filmie więc się nie dziwie tobie akurat. Lepsze są Transformersy i pseudo sukces polskiego kina Jestem Bogiem.

ocenił(a) film na 3
memphis007

Haha nieuku. Ogladalem film "Jestem Bogiem", a polski film nosi nazwe "Jesteś Bogiem".

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

To to jeszcze gorszy badziew. Ważne że o 20 na Polsacie.

ocenił(a) film na 3
memphis007

I co w tym zlego, ze o20tej na Polsacie? Ogarnij sie.

ocenił(a) film na 9
Dawid_1220

Hy hy hy hy , heeeeheeee ,hiihiii hiii . Ze nie wylaczyles od razu to nie rozumiem, bo kazda minuta tego obrzydliwie starego filmu wypala zwoje mozgowe ogarnietych i znajacych sie na filmie i zyciu ludzi.

P.S
To filmiszcze jest tak stare, ze jako go krecili to jeszcze nawet smartfonow nie bylo. Nawet pecetow jeszcze nie bylo. Krecili go dwa dni po tym jak wyzdychaly dinozaury.

ocenił(a) film na 3
megibolio

Cóż... jesteś starym człowiekiem oglądającym stare filmy. I spoko. Nikt Ci nie broni. Aż mi się przypomniało z dzieciństwa "Stary człowiek i morze".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones