PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375721}

Miasto złodziei

The Town
7,2 80 397
ocen
7,2 10 1 80397
6,5 13
ocen krytyków
Miasto złodziei
powrót do forum filmu Miasto złodziei

Witam,

poszukuje produkcji podobnych do tego obrazu, od razu pisze że film "Królestwo zwierząt" widziałem i jest genialne.

Pozdrawiam i liczę na Wasze obeznanie w temacie, sam już chyba widziałem prawie wszystko...

ocenił(a) film na 10

filmów o napadach na bank jest cała masa murzynie, masz tu pare przykładowych tytułów

Heat
Set It Off
The Score
Dog Day Afternoon
Point Break
Inside Man
Contraband
Public Enemies
The Departed
Takers

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

no wiadomo,ze to nie o napadach na banki, Ja tylko tak zartowałem. królestwo zwierzat jest o zwierzetach zyjacych w królestwie, a miasto złodziei o złodziejach, murzynie

użytkownik usunięty
BlackShit

Jednak głupich nie sieją, po prostu takimi rodzą się, białasie...

ocenił(a) film na 10

dobra murzynie, sorry, przepraszam, wybacz, zachowalem sie jak gówniarz, ale mam dla ciebie tytuł, ktorego na bank nie widziales i ktory na pewno ci sie spodoba, bo to twoje klimaty i mozesz sie utożsamić z bohaterami.
ten tytul to "spalona forsa" produkcja południowo-amerykańska z 2000, dziekować nie musisz

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 9

co ma znaczyć to chamstwo; sam jestes błaznem

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Tylko muszą być jeszcze dobre te filmy, trzymające poziom The Town; niepotrzebne wymieniłeś 'dog day afternoon' ponieważ jest to głupkowata komedia, a nie napad ze swoją brutalną realnością, twardą gangsterką. Dlatego nie wiem jak podejść do Twojej listy; poza tym nie wymieniłeś Na Fali. Jak znasz jakieś dobre tytuły to możesz podrzucić.

heat jak najbardziej w czołówce

ocenił(a) film na 10
Dormant

A seriale też mogą być ? bo ja polecam :Trans,Infiltracja,S.W.A.T -jednostgka specjalna, Zapłata ( może odbiegają trochę fabularnie ale akcja jest..no i Bestia z Patrickiem Swayze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones