PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375721}

Miasto złodziei

The Town
7,2 80 410
ocen
7,2 10 1 80410
6,5 13
ocen krytyków
Miasto złodziei
powrót do forum filmu Miasto złodziei

troche nielogiczne to seryjne napadanie na banki niczym praca od poniedziałku do piątku :D takie skoki to robi się raczej raz żeby potem być już ustawionym :D a oni robią skok za skokiem za każdym razem wynoszą torby pełne dolców a mimo to pracują w jakiejś betoniarni (wiem wiem to niby dla przykrywki) chodzą ubrani i mieszkają jak patusy a raz w tygodniu kradną miliony czy tam setki tysięcy :D drugi słaby punkt to wątek miłosny, pasuje do scenariusza ale w ogóle nie przekonujący , niby to kino akcji ale skoro wplątują w niego istotny wątek miłosny to powinni go poprowadzić bardziej przekonująco i lepiej , ja nie zauważyłem jakiegoś uczucia między nimi, no to tyle, film fajny a nawet bardzo dobry :)

ocenił(a) film na 8
PawelCz

Nie dość że co chwilę dokonują napad, to jeszcze, zdaje się, wszystko w obrębie jednego miasta :D przecież w takiej sytuacji złapaliby ich przy trzeciej, może czwartej próbie napadu a nie po dziesiątej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones