PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693605}
6,3 11 907
ocen
6,3 10 1 11907
Migawka z przyszłości
powrót do forum filmu Migawka z przyszłości

7/10

ocenił(a) film na 7

Jest to thriller Sci-fi więc mogło tu być dosłownie wszystko. W tym przypadku spojrzenie reżysera na zabawę z 'CZASEM' naprawdę mnie zaciekawiło i co najważniejsze nie znudziło . Film mnie wciągnął i jestem pod wrażeniem co można nakręcić za tak mały budżet .

ocenił(a) film na 8
welna23

Racja, przede wszystkim intryguje, zaciekawia co będzie dalej. Niski budżet, a całkiem fajna produkcja. Pokazuje ludzkie ułomności, każde z bohaterów miało własne, egoistyczne plany związane z maszyną. Przesłanie jest jasne: takie zabawki nie są dla zwykłych ludzi.

welna23

Z całym szacunkiem, ale podróże w czasie i przepowiadanie przyszłości nie ma absolutnie niczego wspólnego z science-fiction. To parapsychologiczne, paranormalne bzdety, typowe dla tematu bajek (fantasy) bądź grozy (horrory). Droga wełno, ten film nie jest thrillerem sci-fi, to typowe modernistyczne kino grozy w wersji light. Kto powiedział, że bajki (fantasy) muszą być zawsze kostiumowe, z trolami i mieczami? Co za problem zrobić w opowieści wiedźmę, albo też wróżkę, jako urządzenie?

ocenił(a) film na 6
facebooktosyf

Niestety się zgodzę. To nie jest sci-fi.
Oszukali mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones