PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693605}
6,3 11 907
ocen
6,3 10 1 11907
Migawka z przyszłości
powrót do forum filmu Migawka z przyszłości

Dawno nie oglądałam tak fajnego filmu - na początku może i trochę nudny, ale później robi się coraz ciekawszy i ciekawszy....
Jak dla mnie to trochę dziwne zakończenie - spodziewałam się lepszego...

Maggie1980

A mi właśnie bardzo podobało się zakończenie, którego oczywiście tutaj nie będę analizować (bo nie ukryje w spoilerze). Całość się idealnie zamknęła.

Maggie1980

film dobry. Wkoncu cos troche "innego" od reszty filmow :D

ocenił(a) film na 6
Maggie1980

Może aż takie zachywyty nie są uzasadnione, ale... film na pewno należy do tych lepszych. Brak uczucia irytacji podczas seansu, chociaż niektóre zachowania bohaterów nie należą do najmądrzejszych. Generalnie - mocne 6, zastanawiam się nad 7...

ocenił(a) film na 7
Maggie1980

W moim przypadku było odwrotnie - początek fenomenalny, siedziałem jak na szpilkach, bo uwielbiam takie historie s-f. Ale potem było już gorzej, zaś zakończenie mnie rozczarowało (zwłaszcza brak wyjaśnienia odnośnie samej maszyny).

Maggie1980

Brak uczucia irytacji? To ja oglądałem sporo filmów i nie miałem z tym problemu, ale w tym to myślałem, że udusze tego DEBILa Jaspera, który miał ewidentnie problem z używaniem mózgu. Te zakłady to jakiś żart, wygadywał się. A jego koledzy też nie za mądrzy, że go nie wykopali za takie debilne pomysły. Film na 6 za dobry pomysł i fajne wykonanie od strony technicznej. Od strony aktorstwa i scenariusza to dno. A wszystko przez te naciagane i powtórzę DEBILNE pomysły tego idioty.

ocenił(a) film na 9
malfred_10

nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale wiekszosc ludzi tak wlasnie by postapilo. Mam na mysli, ze malo kto podejmuje madre i racjonalne decyzje zyciowe, tacy juz jestesmy. Ja bym cale dnie sie zastanawial co zrobic z taka maszyna, zeby dodatkowo wyjsc bez szkody wlasnej. Jednak ogol spoleczenstwa podjeloby reptowne decyzje, woda sodowa uderza do glowy, ekscytacja i pierwsze lepsze co wpadnie do glowy to robia. Film wlasnie daja bardzo fajna przestroge :) jakby zachowania byly zbyt prawidlowe malo kto chcialby go ogladac, bo uznaliby, ze przesadzone w druga strone, dretwe i pewnie nawet bys na niego nie natrafil. Wiec koniec koncow napewno nie jest to naciagane zachowanie bochaterow, pora przejrzec na oczy - takie sa realia. To ze wiesz cos wiecej niz inni, wcale nie musi czynic Cie madrzejszym

Glenm

Wniosek: do przyjęcia dużej kassy trzeba być przygotowanym. A co oni soba prezentowali???
Laska - głupia i niedouczona, ponadto puszczała sie na boki z kretynem w czapeczce bez względu na porę roku.
Malarz : ten miał nieco rozsądku ale nie potrafił wziąć towarzystwa za mordę, tym bardziej że laska i Czapeczka Jasper knuli ze sobą na boku.
Jasper : czego oczekiwać po zrytym berecie narkolu?? Strzelał gafy i mordował jak popadło. Dlaczego oddał gnata durnej lasce??
Bandyta z loterii: myślał że wszystko można siłowo . A mógł się dogadać. Jeden strzał w ichniego lotka i koniec problemów do końca życia.
Hej!

ocenił(a) film na 9
malfred_10

Miałem te same odczucia co do tej postaci ;)

Maggie1980

Zakończenie pasuje do przypowieści o chamie i złotym rogu jak ulał.
Jak widać problem chama jest międzykulturowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones