PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1047}

Milczenie owiec

The Silence of the Lambs
8,2 683 141
ocen
8,2 10 1 683141
8,3 47
ocen krytyków
Milczenie owiec
powrót do forum filmu Milczenie owiec

Coś podobnego?

ocenił(a) film na 10

Jest jakaś kontynuacja? Bo wiem, że czerwony smok jest opowieścią sprzed wydarzeń w Milczeniu... ale czy jest jakaś kolejna część? Lub znacie coś podobnego?

ocenił(a) film na 10
n8n

"Hannibal" to chronologicznie następna część. Opowiada o dalszych losach bohaterów.

ocenił(a) film na 10
rockgirlbejbe

A to to wiem, ale myślałem, że jest może jeszcze coś :D dzięki tak czy siak :)

n8n

Są jeszcze inne filmy i seriale, ale z innymi aktorami, bez Hopkinsa.

ocenił(a) film na 10
RustyRyan

Seriali nie mogę oglądać, bo drażni mnie czekanie co jakiś czas na kolejne sezony, poza tym aż tak mi się nie nudzi ;) a bez Hopkinsa to nie to samo :/

n8n

Ale serial Hannibal skończy się po obecnym sezonie. Co do pozostałych filmów, jest jeden, opowiadający o zdarzeniach z dzieciństwa Hannibala i jest Czerwony smok, gdzie Lectera gra Brian Cox.

ocenił(a) film na 9
RustyRyan

Sadzę,ze serial sie nie skonczy na obecnym sezonie, bo akurat teraz opowiada o "Czerwonym smoku". Tzn, ze czeka nas jeszcze spotkanie z agentką Sterling.

soglif3

Agentki Starling nie zobaczymy w serialu bo a) Twórcy nie mają praw do tej postaci b) Serial już się najprawdopodobniej skończył i szanse na kolejny sezon są podobno mniejsze niż 50%.

ocenił(a) film na 9
Asvers

Czy to jest oficjalna wiadomosc,ze serial sie kończy na 3 sezonie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones