PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1047}

Milczenie owiec

The Silence of the Lambs
8,2 683 126
ocen
8,2 10 1 683126
8,3 47
ocen krytyków
Milczenie owiec
powrót do forum filmu Milczenie owiec

Lekko zawiedziony

ocenił(a) film na 7

Po tych wszystkich opiniach jakie słyszałem o tym filmie spodziewałem się czegoś więcej... Dobry
thriller, może nawet bardzo dobry- ale o żadnym fenomenie Ja bym tu nie mówił.

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

Zgadzam się, ludzie chwalą film np. za klimat. Dla mnie był trochę mdły. Do klimatu z Siedem, bądź serialu Detektyw, wg mnie wiele mu brakuje.

ocenił(a) film na 7
Eternity_angel

Klimat jak dla mnie był, ale bez dwóch zdań do Siedem (Siedmiu?) brakowało, a Detektywa w takim razie muszę zobaczyć:)

ocenił(a) film na 8
Eternity_angel

Siedem wg mnie ma przewagę klimatu. Ale też więcej się dzieje.

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Dla mnie cały film mógłby być do kitu, ale role Hopkinsa i Foster, ta gra psychologiczna między nimi dla mnie to już jest fenomen z najwyższej półki.

ocenił(a) film na 6
kacper990

Gra psychologiczna? Zadna gra... Słabo to wyglądało. Hannibal wiedzial wszystko, kazal mówić agentce swoje fakty z życia i za to dawał jej następne wskazówki. Żeby chociaż te jej życie było jakies wazne dla fabuly.

ocenił(a) film na 6
sontagwoj

O tak, w Siedem jest o wiele lepszy klimat i buduje napięcie. Ale też jest to film młodszy od Milczenia. Więc nie powinno sie moim zdaniem wybierać który z nich jest lepszy...

ocenił(a) film na 8
sontagwoj

do psychozy ( o siedem nie wspominajac) daleko, ale i tak bardzo dobry

DonVitoCorleone

Psychoza jest dla mnie bardzo słaba, Milczenie genialne.

ocenił(a) film na 8
RustyRyan

psycholna genialna, milczenie-ksiazka rewelacyjna, milczenie film bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones