PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31901}

Milczenie

The Unsaid
6,9 3 237
ocen
6,9 10 1 3237
Milczenie
powrót do forum filmu Milczenie

Film jest żeczywiście zaskakujący, ALE to zaskoczenie jest strasznie ochydne i typowe dla amerykańskiego społeczeństwa, do którego z tego względu mam szczere i WIELKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA!!! To smutne, że to jest rzeczywistość i ŻAL MI takich zboczonych świrów jak jego matka :(

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

Opowiesz mi zakończenie bo przegapiłem, proszę cię, nie widziałem ostatnie 20 minut filmu. Tak w skrócie możesz jak chcesz. Dzięki z góry :D

ocenił(a) film na 9
cameronpoe

A co, w naszym kraju takie motywy się nie zdarzają? Chyba nie oglądasz programów informacyjnych. :)

ocenił(a) film na 10
cameronpoe

to nawet nie o informacje chodzi czy wiadomości wystarczy sie rozejrzeć do okola tego nie widać ale istnieje i to ze Twoja rodzina była normalna to super ale nie każdy tak ma w Polsce czy na świecie nie ważne... to nie jest ohydne to jest życie którego nie chcesz najwidoczniej zobaczyć...

cameronpoe

Weź byki popraw,ludzie piszcie poprawnie! Jakaś masakra,jeśli już piszesz i czyta to wiele osób to sprawdź pisownie aby uniknąć takich postów jak mój. A film dla ludzi myślących<wytłumacz sobie to jak chcesz>,ohyda to czytanie analfabetów i ich wątłych wywodów.

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Tak, takie molestowanie własnego dziecka jest ohydne ale dlaczego wystawiłeś temu filmowi ocenę 1 to nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
udkojagniece

bo to "OCHYDA" - arcydzieła nie powinne być 'ochydne' hehe ..... widziałem ten film kilka razy,no cóż scena mną wstrząsnęła,ale właśnie w niej widać,że stereotyp typu - "tylko ojcowie molestują swoje córki" nie ma zastosowania...

cameronpoe

mam wrażenie, że oglądałam inny film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones