PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31901}

Milczenie

The Unsaid
6,9 3 239
ocen
6,9 10 1 3239
Milczenie
powrót do forum filmu Milczenie

co było po tym jak ta blondynka chciałą otworzyć drzwi i nagle zadfzwonił telefon ??? proszę o odp. pzdr:*

nagem771

hehe dalej była reklama:) a po reklamie: do drzwi dzwonil Tommy, ona go wpuściła, ucieszyła się ze sie znalazł, rozmawiali i w którymś momencie ona podczas rozmowy dotkneła go, tak po prostu zeby sie uspokoił, chciała do pogłaskać a on wtedy zaczął ja bić jak szalony słuchawką od telefonu. Byl wtedy wieczór ona byla w szlafroku i pożniej taka pobita, lezaca na podlodze bardzo przypominala matkę Tommego pobitą prze jego ojca. Tommy zaczął sobie to przypominac, pokazane byly tylko male urywki jak policjant chcial go wygonic z miejsca gdzie zamordowana lezala jego matka. nie wiem czy dale juz ogladalas wiec naazie poprzestane na tym, ale jezlei nie obejzalas do konca to żałuj bo napawde DOBRY film. pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
noemi721

dzięki Ci:* cholerka mogłam obejrzec do końca ale wiesz 0:00 i reklama to mysle a ide spac a możesz mi dalej opowiedzieć ??? wątek jego i jej ps film mi sie podobał pzdr:*

nagem771

na koniec okazalo sie ze ta matka molestowala Tomiego i raz ja przylapal ten ojciec i dlatego ją zabił. Tommy chcial sie rzucic pod pociag ale ten doktor go uratowal. skonczylo sie na tym jak ten psychiatra odwiedzil Tommy'iego i pograli ta niebieska pilka. ps. zajrbisty film ;-)

ocenił(a) film na 7
dass14

To jak, ona go molestowała, czy robili to za obopólną zgodą?? Już mi się zaczyna mylić...

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

Raczej trudno o zgodę u 7-latka.

nagem771

Tommy zaczal ja bic sluchawka od telefonu ale ja odratowali...

ocenił(a) film na 6
dass14

To w koncu kto zabił ta matke bo mi sie usneło by było pokazane jka bil ojeciec a matka kazała sie schowac chłopakowi do szafy. Nie bieżcie mnie za wariata ale mialem wrazenie ze chłopakowi sie podobało to co robi mu jego mama . I jak sie skapnął ten psychiatra ze ten chłopak jest niebezpieczny poprostu mi sie usneło . Ogólnie film niezły 6/10

kinoman85

Nie mogło mu się podobać, ale zapewne wmawiała mu, że go kocha i robi to z miłości do niego. Dlatego tak zawsze bronił matki, mimo że pod wpływem dotyku kobiety włączały mu się mordercze instynkty. Molestowane dzieci mają trochę zryte psychiki, jak dorośli wmawiają im, że robią to z miłości, albo za karę, albo pod jeszcze innym pretekstem odwołującym się do uczuć. A matkę zabił ojciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones