PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=278033}

Milczenie

Silence
6,8 38 353
oceny
6,8 10 1 38353
7,0 35
ocen krytyków
Milczenie
powrót do forum filmu Milczenie

znowu przesunęli datę premiery czy mi się zdaje? 2013 to już kosmos, przestaje oczekiwać na ten film bo wtedy będę stary :P

Gem

Na razie jest termin na 2015 rok. Również wydaje mi się nierealny. Mam nadzieję, że Scorsese po drodze nie umrze i doczekamy się tego filmu. ;)

Gem

xD Już 4 lata, o ja cie... też czekam i czekam.

geefux

Chyba działa jakieś lobby...

użytkownik usunięty
Gem

Zaczną kręcić w listopadzie.

użytkownik usunięty

Zaraz zaczną kręcic, podobno....

ocenił(a) film na 7
Gem

chyba wreszcie powstanie. Neeson mówił dzisiaj w RMF FM, że w marcu kręcą i pod koniec roku powinien być w kinach. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo już się nie mogę doczekać :)

ocenił(a) film na 6
Krzys_Pe

Eee, to jeszcze tego nie kręcą?

Eh.. Pewnie znowu obsuwa, bo mieli wejść na plan w listopadzie-grudniu 2014 roku.

ocenił(a) film na 7
zombie001

heh wygląda na to, że teraz przesunęli na 2016

Krzys_Pe

nie miałam pojęcia, że ten film od tak dawna był planowany... a mi się wydawało, że na Irishmana wystarczająco długo czekamy

Gem

i co? zestarzałeś się już? :P

tolerancja91

jestem napewno starszy niż te 5 lat temu, strach się bać co to będzie za następne 5 lat. samo życie :)

Gem

No i kolejny rok za Tobą :-)

Kauczuko

cóż począć. :))

użytkownik usunięty
Gem

http://thefilmstage.com/news/silence-aiming-for-november-release-watch-martin-sc orsese-discuss-his-love-for-technicolor/
Tegoroczny listopad przewidywaną datą premiery.

Gem

Kto jest stary, ten jest sam sobie winien...

metropolis

dzięki za mądrość archeologu! ;)

Gem

Gern geschehen! :o)

Gem

Kiedy zobaczyłem datę tego posta, to myślałem, że umrę ze śmiechu. Wytrwałości, premiera w lutym (chyba) :)

Gem

to się chyba doczekałeś kolego

ocenił(a) film na 6
Gem

Nie umiałem ze śmiechu kiedy przeczytałem tego posta;D

ocenił(a) film na 7
Gem

masz już tego dvdscr i nie płacz, teraz pomóż czekać na prawdziwego Lobo z kategorią R :D

ocenił(a) film na 7
Gem

I co, widziałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones