PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485856}

Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem

Flickan som lekte med elden, Millennium part 2
7,3 41 234
oceny
7,3 10 1 41234
5,2 5
ocen krytyków
Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem
powrót do forum filmu Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem

Niestety w porównaniu do części pierwszej , ta jest dużo gorsza. Świetna gra aktorska nie
rekompensuje niestety słabszej akcji. Jak dla mnie za dużo wątków, wprowadzających zbyt duże
zamieszanie. Jest to cały czas kawał dobrego kina ... niestety baaardzo ustępuje Kobiecie która
nienawidziła ... 7/10

ocenił(a) film na 7
Adash

Myślę że generalnie jest to problem całej trylogii. Każdą część bym skrócił o 30 minut co dałoby dużo lepszy efekt. Problemem jest budowanie napięcia a raczej jego nie umiejętne utrzymanie. Każdej z części dałem 7/10 bo myślę każda jest równie solidnie zrobiona a z drugiej strony posiada takie same błędy które się powielają w każdym z trzech filmów.

Dziuchni91

ja tu nie widzę błędów. Każda trzyma poziom na idealnym poziomie. Każda jest inna. Nie ma co - porównywać.

ocenił(a) film na 4
Adash

To i tak oceniacie film łagodnie. Dla mnie 3 godziny męczarni (cztery razy chyba podchodziłem i w końcu udało mi się zaliczyć cały)
Nie wiem jak to ująć, zwykle nie mam problemu z kontrolowaniem fabuły ale tu wymiękłem. Co 5 minut pada kolejne nazwisko, mylą mi się bohaterowie, z tej całej intrygi nie kumam nic. Brak napięcia, słaba muzyka, dłużyzny. Szkoda bo pierwszą część przyjąłem pozytywnie, mimo iż wcześniej widziałem remake.
Z 3 częścią dam sobie spokój, chyba poczekam aż Amerykanie nakręcą całą trylogię ;)
Zwykle stawiam kino europejskie na równi albo wyżej od amerykańskiego, ale w takich przypadkach Amerykanie kręcą bardziej przejrzyście i strawnie.
P.S.
Szkoda tylko, że w tej amerykańskiej wersji nie ma takiej Lisbeth jak w tej szwedzkiej.

de_Franco

Mimo że trzecia część szwedzkiej ekranizacji jest dłuższa o 11min niż druga część, to zdecydowanie jest lepsza i polecam obejrzeć! Może gdybyś zapoznał się z książkami to łatwiej byłoby Ci ogarnąć nazwiska bohaterów :)
A co do dłużyzny drugiej części, to też tak miałam, oglądałam na 3 raty :p ale z książką jest podobnie, tak naprawdę to sama końcówka jest interesująca. Ale za to trzecią część obejrzałam na raz i naprawdę mnie wciągnęło, akcja dość szybka i zwarta, dlatego polecam Ci jakoś się przemóc, nie powinieneś się rozczarować :)

de_Franco

znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

Adash

znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones