PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 225 784
oceny
7,0 10 1 225784
5,9 18
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

Kiepski...

ocenił(a) film na 3

Wytrzymałam ok. kwadransa, dalej nie dało się oglądać...

ocenił(a) film na 8
pasikotka

Oceniła film po piętnastu minutach. Ludzie, nie pogrążajcie się.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3

Czy dlatego, że robiło mi się niedobrze przy kilku scenach? Np. jak chłopak całował się na zmianę z rzekomą matką i rzekomą siostrą? Albo jak grali w kalambury? It was disgusting... Wtedy przestałam oglądać i nie mam zamiaru do tego filmu wracać; nawet nie chcę wiedzieć, jak się kończy. Jest tyle innych świetnych filmów dla idiotek...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3

Co to jest pejsbuk? Ale się zaperzyłeś... Wyluzuj, koleś...Dziwię się, że komentujesz idiotyczne wpisy... Zresztą komentujesz beznadziejnie, Twoje wypowiedzi nie mają sensu, są bez ładu i składu, pewnie z polskiego masz ocenę mierną?

użytkownik usunięty
pasikotka

fajnie ze przyznajesz ze twoj wpis był idiotyczny, z polaja miałem 3

ocenił(a) film na 3
pasikotka

Dobrze zrobiłaś, tym bardziej, że jakieś pierwsze 15 minut jest jeszcze dość interesujące. Potem jest tylko gorzej. Tragiczny scenariusz!

ocenił(a) film na 1
pasikotka

Zgadzam się w 100 % !!! Żałośny film, nie ruzmiem tak wysokiej oceny. Skoro wiekszości się podoba to bardzo mnie to martwi bo znaczy, że poziom żartu i moralności ludzi jest dziś bardzo niski. Nie dałam rady obejrzeć do końca, czarę goryczy przelała scena nauki całowania. Porażka i dno totalne!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones