PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=881}

Misja na Marsa

Mission to Mars
6,2 25 570
ocen
6,2 10 1 25570
4,5 6
ocen krytyków
Misja na Marsa
powrót do forum filmu Misja na Marsa

Pomimo kilku elementów scenariusze które mnie irytują to wizualnie przede wszystkim film się broni oraz wytworzonym klimatem. Nie jest to wysoka półka kina SF , podobnie jak Kula czy Event Horizon powstałe mniej więcej w podobnym okresie ( przełom lat 90-tych i początek nowego stulecia ) , ale też nie jest aż tak źle by powiedzieć że totalne nieporozumienie. Natomiast to co łączy wymienione przeze mnie filmy to to iż wielkie nadzieje i oczekiwania jakie mogą się budzić w związku z tymi tytułami ostatecznie nie zostają zaspokojone bo żaden z tych filmów nie wybija się ponad przeciętność a wręcz budzi u mnie odruch zawodu.
Brawo za dobre zdjęcia , gra aktorska przyzwoita ale bez rewelacji.




SPOILER !!!!

DNA którym obsiano planetę Ziemia mogło owszem zapoczątkować życie organiczne na ziemi oparte na węglu, azocie, tlenie i wodorze ale jakim cudem ta cząstka DNA obcych miała drogą ewolucyjnego przypadku doprowadzić do powstania istot tak podobnych do obcych ? Czyżby ewolucja miała oznaczać że zawsze prędzej czy później istota najbardziej zaawansowana będzie miała głowę, ręce , nogi i mocno rozwinięty mózg? Obcy o tym wiedzieli czy też zaryzykowali, obstawili a nóż po miliardach lat z tego wyjdzie coś podobne do nas? W każdym bądź razie samo replikujące się cząstki DNA dały na początku prakomórkę , powstawały prokarionty , bakterie itd.

Zastanawia mnie idiotyczne zachowanie załogi która stojąc na przeciwko czegoś co wygląda na trąbe powietrzną czeka aż ich wir wciągnie i zabije. Żenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones