PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1037}

Misja

The Mission
8,0 60 400
ocen
8,0 10 1 60400
7,9 21
ocen krytyków
Misja
powrót do forum filmu Misja

i z trudem udało mi się dotrwać do końca. Gdyby skrócić bezsensownie przeciągające się w nieskończoność sceny ; film byłby o połowę krótszy. Sama fabuła jest niesamowicie nieciekawa - chyba ,że ktoś lubi sentymentalne filmy bez wartkiej akcji. Jak dla mnie stracone dwie godziny.

Silverlining147

Które sceny były przeciągnięte w nieskończoność? Jak dla mnie ujęć cataratas del Iguazú nigdy za wiele. Nie wycięłabym z filmu żadnej sceny, myślę, że jak ktoś ma w sobie wrażliwość, to z każde ujęcie i gest ma dla niego w tym filmie ogromną siłę

kucyyyk

Opinia każdego widza jest subiektywna ,bynajmniej oglądanie 20 minutowych scen walki nie pobudza mojej wrażliwości.

ocenił(a) film na 9
Silverlining147

najlepiej żeby była krótka zajawka i po 3 sekundach pojawiła się grafika 300 zabitych w tym 200 strzałem w pierś, 50 w wyniku licznych obrażeń wewnętrznych po strzale z armaty, 11 utopiło się w szambie a reszta dostała ataku serca. główny bohater płakał.
MASZ RACJĘ!!!!

ocenił(a) film na 9
kucyyyk

Zgadzam się. Każda sceny trwała dokładnie tyle i powinna była, żeby stworzyć idealny obraz tych wydarzeń. Piękny film.

ocenił(a) film na 9
Silverlining147

Jestem w stanie zrozumieć wszystko. Że film jest za ciężki dla kogoś, że ktoś jest wrażliwy inaczej itp.. Ale, jak można wystawić 3/10...??? Kosmos.

Corderosa

Rozumiem, że komuś ten film może się podobać. Każdy ma inny gust. Jeśli chodzi o mój- film zasługuje na 3/10. Nie rozumiem tylko, dlaczego po wyrażeniu negatywnej opinii jestem atakowana, kwestionuje się moją wrażliwość i zdrowy rozsądek.

ocenił(a) film na 8
Silverlining147

Bo jesteś w mniejszosci.Wiekśzości osób tu komentujących film sie spodobał.A że wiekszosc ma zawsze racje wiec jestes inna:P Ot masz odpowiedz .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones