PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112037}

Miss agent 2: Uzbrojona i urocza

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous
6,0 58 185
ocen
6,0 10 1 58185
5,0 3
oceny krytyków
Miss agent 2: Uzbrojona i urocza
powrót do forum filmu Miss agent 2: Uzbrojona i urocza

O ile 1 była naprawdę świetna, o tyle 2 już beznadziejna, moim skromnym zdaniem. Z głównej bohaterki zrobili infantylną debilkę, ofiarę losu wręcz, momentami zapatrzoną w siebie plastikową lalkę. Kiedyś taką silną i sprawną, a teraz nieumiejącą sobie kompletnie poradzić z drugą kobietą, którą sama kiedyś była. Totalna beznadzieja.

ocenił(a) film na 6
JustFurious

Ja tego tak nie odbieram. Fakt, jedynka była dużo lepsza, ale przecież główna bohaterka potrafiła sobie poradzić ze swoją 'ochroną'. Chciała się przecież nawet z nią pobić, parę razy doszło do rękoczynów, no i non stop sobie docinały. Lali tam żadnej nie widziałam... Fakt, była bardziej kobieca, subtelna, delikatna i wrażliwa i przyznam, że fakt, straciła trochę charakter, ale ma to też swoje plusy.

ocenił(a) film na 4
JustFurious

Ja się niestety zgodzę z założycielem tematu. Bohaterka grana przez Salmę, to jakby zupełnie inna osoba w 1ce i 2ce. W jedynce była wyluzowana, chłopczyca, nabijająca się z 'dmuchanych lal', a w dwójce sama taka się stała. Odnosiłem wrażenie, że najważeniejsze dla niej to brylowanie w towarzystwie, szminki, perfumy itp. Słabo to wyszło, straciłem cały pozytywny odbiór Gracie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones