PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=278339}

Mistrz blefu

Bluffmaster
7,2 1 760
ocen
7,2 10 1 1760
Mistrz blefu
powrót do forum filmu Mistrz blefu

Witam wszystkich fanów. Mam do was prośę. Chcę kupić sobie jakieś filmy bolly i zastanawiam się nad bluffmasterem. Czy warto? Jeśli go oglądaliście napiszcie co o nim sądzicie...

użytkownik usunięty
one_blood

wedlug mnie, jest jak to wiekszosc filmow bolly, oglada sie ciezko bo sa dlugie i jest duzo wątków, przyznam ze dosc nudny. wiec nie polecam, byl jednym z gorszych jakie obejrzalam.
polecam natomiast Aśoke ;)

A ja na odwrót. Aśoki nie polecam wogóle,natomiast Bluffmastera jak najbardziej :)


A to że są długie.. moim sposobem na to ,jest oglądanie filmu z napisami - wtedy się nie nudzę,i film mija mi szybciej ;) Poza tym.. Lektor zawsze tłumaczy inaczej niż jest naprawdę - napisy są bardziej bliskie prawdy :D

Lewaa

mam asoke i bluffmaster. obydwa filmy mi sie podobały.

ja nie mogę zdzierżyć Kareeny Kapoor, po prostu nie idzie jej oglądać.

a film ok. Abhisek świetny.. zwłaszcza z tą szramą na twarzy jako złodziej i jako policjant na początku. no i super auto.

one_blood

ja polecam:salaam namaste,czasem słońce czasem deszcz,gdyby jutra nie bylo i polecam podroz kobiety.to sa najlepsze filmy bolly kture obejzalam

justka3005

zapomnialam o fanaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones