PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7763}

Mistrz kierownicy ucieka

Smokey and the Bandit
7,1 19 858
ocen
7,1 10 1 19858
6,4 8
ocen krytyków
Mistrz kierownicy ucieka
powrót do forum filmu Mistrz kierownicy ucieka

Zarty typu "zastalam chlopaka pod prysznicem, z dziewczyna i jej matka", "fajna dupa", "bylam z chlopakiem 8 dni, myslalam ze to jest to", "zagladaja nam do samochodu, pochwalimy sie bobrem", "gdy wroce do domu to trzasne twoja matke w pysk". Poziom kac wawy

agrutko

Za pozno sie urodziles/as dziecko by ten humor zrozumiec.

ocenił(a) film na 3
aryst

Nie zalapalem sie na prymitywizm swoich malpich przodkow, dla ktorych ta "komedia" powstala. Masz racje, urodzilem sie za pozno

ocenił(a) film na 2
agrutko

Popieram,kiepski film.

agrutko

Kac Wawa nie ma żadnego poziomu - Ba nie ma nawet fabuły .

agrutko

- skoro masz małpich przodków to wiele wyjaśnia w ocenie tego filmu

ocenił(a) film na 3
tehawanka

:D Nie wiem co odpowiedzieć na taki przytyk. Rozumiem, że Twoimi przodkami nie były małpy. Któż zatem?

agrutko

- no nie były, cóż ja jak i większość ludzi miałem wspólnego przodka z małpami,

ocenił(a) film na 3
tehawanka

A to nie wiedzialem. Powiedzmy, ze pochodzimy od jakiegos malpoluda, z ktorego wyewoluowali ludzie i malpy, i juz bedziemy bardziej doslowni :D Tak czy inaczej ten film jest dla istot stojacych nizej ewolucyjnie niz ludzie, a argumenty za tym podalem

agrutko

Cóż cienkie te argumenty niczym Kac wawa... której na szczęście nie widziałem, cóż narzekanie na niewysokich lotów dowcipy w filmie o prostych kierowcach ciężarówek no niczym pójście na wiejską dyskotekę i narzekanie że tanga nie zagrali... i

ocenił(a) film na 3
tehawanka

Czyli Kac Wawa cienka, ale nie widziałeś... :D Z tym rzeczywiście ciężko dyskutować. Argument pt 'obejrzałeś gówno więc nie wytykaj, że film to gówno' lekko nietrafiony

agrutko

No ciężko, ciężko też niektórym pojąć, że w pewnym wieku ludziom inteligentnym nawet zwiastun wystarczy do oceny poziomu filmu..., a reszta? Argument nie trafiony? Podejrzewam, że gdyby argument cię kopnął w środek 4 liter też stwierdziłbyś nie trafienie, cóż czasami tak jest, że do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć, lub mając tak wybitnie wysublimowany gust. Po prostu omijać....

ocenił(a) film na 3
tehawanka

Gówno wiesz o moim wieku, gówno wiesz o filmach (skoro oceniasz je tylko po zwiastunach i bronisz filmu o wątpliwej jakości :D), gówno wiesz o kulturze osobistej (to wnioskuję z komentarzy). Widać, że w ogóle gówno wiesz a swoją wyższość nad ludźmi opierasz wyłącznie na swoim "podeszłym" wieku :D Żenada

agrutko

Żenada, to już jest w pierwszym słowie twojej wypowiedzi... później to tylko potwierdzasz... wnioskujesz? Wypada to używać słów których znaczenia nie rozumiesz? Jak to mówią lepiej jest być cicho i wyglądać na głupka niż się odezwać i rozwiać wątpliwości... cóż ty właśnie swoją wypowiedzią rozwiewasz wątpliwości...
bez odbioru

agrutko

Serio oglądałem film już kilka razy, ale nie zauważyłem aż tak dennego humoru .

buterfly

widocznie jesteś nie aż tak na ą i ę...

tehawanka

Widocznie tak - Zresztą wystarczy zobaczyć na obsadę czy też opis i wiadomo że nie jest to komedia górnych lotów, ale w przypadku ''Kac Wawy'' nie wytrzymałem 10 minut bez zażenowania a w tym przypadku było inaczej .

buterfly

Wystarczy popatrzeć z którego roku jest film, wtedy był trochę inny humor to raz, dwa po opisie powinno być wiadomo, że będzie to humor raczej przaśny dla kierowców niż ten rodem z Monty Phytona. Do innego targetu humorem celuje "American Pie" a do innego "Job" co nie znaczy, że któryś z tych humorów jest denny, chyba, że jest się niedojrzałym emocjonalnie jak rzedmówca, a Kac wawa to w ogóle nie wiem do jakiego targetu był skierowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones